13 Aralık 2016 Salı

Evde Kuaför Keyfini Yaşayın! | REMINGTON ProLUXE AC9140 Saç Kurutma Makinesi

Biz kadınların en büyük sorunsallarından biri de saçlardır. Kuaför salonlarında zamanın nasıl geçtiğini anlamayız bile bir fön için 3-4 saat kuaför salonunda bulunduğumu bilirim ve bu yüzden salonlara gitmeyi pek tercih etmiyorum. 

2 yıla yakındır da evde kullanmak için profesyonel saç kurutma makinesi arıyordum. Hem saçımı hemen kurutucak hem de fönümü rahatlıkla çekeceğim bir makine olsun isterken Remington ProLUXE serisinde ki kurutma makinesi ile tanıştım. 


REMINGTON markası benim 10 yıldan fazla tanıştığım bir marka. Shine Terapy kurutma makinesi ile başlayan serüven sonrasında düzleştirici ile devam etti. Şimdi de ProLUXE kurutma makinesi ile devam ediyor. 
OptiHeat teknolojisi ile ısıyı eşit miktarda yayarak saçlarınızın şeklinin  gün boyu kalıcılığını sağlayarak , İyon teknolojisi ile kabarmasını engelliyor.

ProLUXE kurutma makinesinin 3 farklı başlığı mevcut;
*Difüzör başlığı ile saçlarınıza doğal dalgalar verebilir,
*İnce fön başlığı ile saçlarınıza fön çekebilir. 
*Yine ince ama ortası daha geniş başlığı ile günlük kurutma ve şekil verme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. 
Benim için önemli olan konulardan biri de arkasında pervane kısmının korumalı olması çünkü saçları o kısma çok kolay kaptırabiliyoruz ve feci sonuçlar oluyor. 


En üstte bulunan Kırmızı ve Mavi bölüm ise ;
Saçımıza fön çektiğimizde kırmızı tarafa çekip ısıyı yükselterek daha kolay fön çekmemizi sağlıyor sonrasında mavi tarafa çekerek soğuk hava üflemesiyle fön çektiğimiz bölümü sabitliyorsunuz. 


Bir de bu serinin düzleştiricisi var lansmanda deneme şansım olmuştu ve bayılmıştım. Şu an benim kendi kullandığım düzleştirici de REMINGTON ama 5-6 sene önce ki modeli ve gene Gık demedi :) Ama yeni serisinde kendini çok daha geliştirmiş gördüm. 


Hiç yorum yok: