14 Haziran 2016 Salı

Sleek MakeUP Precious Metal Highlighting Palet | Sleek Artık Gratis'te !

Sleek markası uzun süredir üşlemizde rağbet gören bir markaydı fakat sadece yurt dışında satıldığı için ancak yurt dışından gelenlerden ya da yurt dışı satış yapanlardan alabiliyorduk. 7-8 ay önce Londra'da Bir Türk Kızı kuzum bana 2-3 ürününü gelirken getirmişti ama ben de bir türlü yazısını yazamamıştım. Şimdi hazır artık ülkemize de gelmişken yazıyı yazmanında tam vakti olmuş oldu :) 

Evet artık Sleek GRATİS Mağazalarında bizlerle :) 

Benim kullandığım Precious Metal Highlighting paletinden biraz bahsedeceğim; Ambalajından bahsedecek olursak adı gibi metalik bir ambalaj ve ambalaj kalitesi fiyatına göre bence oldukça başarılı.
Kullanım olarak oldukça pratik, paletin içinde bulunan fırça benim pek hoşuma gitmedi o yüzden parmaklarla uygulamak hem daha iyi sonuç veriyor hem de daha pratik..İçerisinde sim yerine sedef olması artı puan almasını sağlıyor.. Çünkü aydınlatıcı ürünlerde sim olayı beni irite ediyor. 
Kalıcılık olarak ise gayet iyi tüm gün cildimde kalıyor. 

Ben en çok Platinium ve Renaissance Gold rengine vuruldum. 
Antique Rose olan toz yapıda bronzer olarak uygulayabilirsiniz. Yurt dışı satış fiyatı 15 USD (45TL ) . Gratis satış fiyatı yanılmıyorsam 59TL olması gerekiyor. Aslında çok fazla bir fark yok ama gene de ;
 İndirim zamanlarında tadından yenmez bence :) 

Hiç yorum yok: