15 Haziran 2016 Çarşamba

Skincode Cellular Wrinkle Prohibiting Serum | Kırışıklık ve Mimik Çizgisi Sorunu Yaşayanlar

Skincode markası hakkında daha önce bir kaç deneyimim ve yazılarım olmuştu. Son olarak da Mimik ve Kırışıklık karşıtı olan Cellular Wrinkle Prohibiting Serum'unu deneyimledim. 
Aslında daha olgun ciltler için fakat ben kür bakımı gibi senede 1 kere bu tarz serum be kremleri önlem almak amaçlı kullanıyorum.İçerisinde hafif ışıltıları var bunlar inci tozları o yüzden cildinize ilk uyguladığınızda cildinizin canlandığını direk görebiliyorsunuz. İlerleyen zaman da ise cildin daha dolgun ve pürüzsüz bir hale gelmesini sağlıyor. Benim cildim Karma olmasına rağmen herhangi bir iritasyona maruz kalmadı aksine cildimi çok daha iyi sakinleştirdi. 
Ben bu serumu kullanırken üzerine herhangi bir nemlendirici uygulamıyorum. Tek başına bana yeterli geliyor. 
Gece yatmadan uyguluyorum. 
2 hafta sonucunda cildinizde ki değişimleri gözlemleyebiliyorsunuz. Özellikle elastikiyet kaybı yaşayanlar için öneririm. Dediğim gibi cildi kısa zamanda en iyi şekilde toparlıyor.
Elastikiyet kaybınız illa ki yaşa bağlı olmayabiliyor. Kilo kaybı, Hamilelik ve Cilt yaşına bağlı nedenlerden dolayı da elastikiyet kaybı yaşayabiliyoruz.
Ki ben kilo kaybettiğim zamanlar da cildim ciddi anlamda elastikiyetini kaybediyordu. 


Ambalajın yan tarafında bulunan pencere sayesinde ambalajın içini görebiliyorsunuz. Böylelikle ürününüzün ne kadar kaldığını, ne kadar kullandığınızı rahatlıkla görebiliryorsunuz.


Skincode ürünlerini yetkili eczanelerden temin edebilirsiniz.
Ürünün satış fiyatı : 319 TL

Fiyat olarak size biraz yüksek gelebilir fakat bu segmentte daha selektif marka olan La Prairie markasına bakacak olursan 1000TL civarında. O yüzden fiyatı ona göre gayet makul. Sonuçta cildinize yatırım yapmak en iyi yatırımdır.. 

Hiç yorum yok: