17 Mayıs 2016 Salı

SHISEIDO IBUKI Beauty Sleeping Mask | Gece Uykusu Kavanoza Girer Mi?


Gece uykusunun cildimiz için önemi için binlerce makaleler yazılmıştır. Biz nasıl uyku esnasında enerji topluyorsak cildimizde gece uykusu sayesinde yenilenerek onarımını tamamlıyor. 
Peki bu gece uykusu bir kavanozun içine girdi desem ne dersiniz ? 
'' Hadi ordan'' dediğinizi duydum :) 

Ürün bana firma tarafından gönderildi. İlk etapta aynı tepkiyi bende verdim fakat kullanmaya başladıkça ''Yok artık'' diye cevabımı değiştirmek zorunda kaldım. 

SHISEIDO IBUKI Beauty Sleepin Mask  kavanozunu açtığınızda öncelikle sizi muhteşem bir Menekşe kokusu tesiri altına alıyor. 


Sleeping Maske'yi ilk kullanmaya başladığımda sabahları uyanınca cildim yumuşacık ve inanılmaz diri görünüyor. Bunun üzerine makyaj yaptığımda ise cilt makyajım inanılmaz güzel duruyor.Şu ana kadar çevremde önerdiğim ve alıp kullanan 4 kişide de aynı etkiyi yarattı.. 

Özellikle mat ve nemsiz ciltlerin çok seveceği bir maske. Bunun yanı sıra benim cildim karma olmasına rağmen cildimde asla ağırlık yapmaması ve cildimin kusmaması benim için +puan almasına sağladı :) 


İçerisinde At Kestanesi Özü'de mevcut böylelikle göz çevresine bile sürülebilen maske At Kestanesi sayesinde şişliklerin inmesine yardımcı oluyor. 

Bunun dışında içindekiler;
E ve C Vitamini : Cilde daha net ve parlak bir iafede vermek için yardımcı olur. 
Özel PhytoTarget Kompleksi : Cildi dış etkenlere karşı korumak için nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. 
Phytoplankton Özü :  İyi dinlenmiş bir cilt için cildi canlandırmaya yardımcı olur. 
Menekşe : Keyifli bir uyku için rahatlama hissi verir. Ve kavanozdaki enfes kokunun sahibi :) İçerisinde bulunan minik partiküller cilt ile birleştiğinde anında eriyor.

Kullanımı :Her cilt tipi için uygundur. Yatmadan yarım saat önce cildinize ince bir tabaka halinde sürüp uyuyorsunuz. 

Düzenli ve uzun süreli kullanımda ise ince çizgi ve koyu halkaların giderilmesinde yardımcı oluyor.
SHISEIDO IBUKI Beauty Sleepy Mask Online olarak Makyaj Trendi sitesinden ya da BOYNER, SEVİL, SEPHORA ve Tekin Acar Cosmetics gibi mağazalardan temin edebilirsiniz. 

Satış Fiyatı : 149 TL 

Hiç yorum yok: