6 Mayıs 2016 Cuma

NARS Laguna Tiare Bronzer

NARS Tahiti Bronze koleksiyonu bu yaz meşhur Monoi kokusuyla karşımızda.

Tiare Bronzer benim son zamanlarda en çok beklediğim bronzer pudraydı. Aslına bakılırsa NARS bunu her Yaz sezonunda çıkartıyor ama ben nedense bu sene daha bir sabırsızlıkla bekledim ve geldiği ilk gün de aldım :) 

Tiare Bronzer bildiğimiz Laguna bronzer aslında tek farkı daha büyük ve fırçalı ambalaj olması. 
''Peki bu Tiare Bronzer'ın daha farklı bir özelliği yok mu?'' diyecek olursanız ambalajı açtığınızda sizi enfes bir monoi kokusu karşılıyor. Monoi kokusu Tahiti'ye özgü çiçeğin kokusu aslında ama bizim yasemin çiçeğine de benziyor diyebilirim. 


Tiare Bronzer bahsettiğim gibi Laguna bronzer'ın aynısı içerisinde altın ışıltıları olan açık soft kahverengi. Laguna Bronzer ile gramaj olarak sadece 2gr fark ediyor.
Laguna 8gr , Tiare 10gr evet bakıldığında çok fazla bir şey farkedilmiyor olabilir diyebiliriz ama benim için en fark edilir tarafı ITA fırçası ..
Fırça boyutları aynı sadece sap kısmı kısa, bu da fazla bir fark yaratmamış oluyor... ITA Fırçanın satış fiyatı : 190 TL 
Laguna Bronzer satış fiyatı : 125 TL 
Laguna Tiare Bronzer satış fiyatı : 205 TL 

Yani yaklaşık 115 TL gibi hatta daha fazla çünkü 2gr daha fazla olmasından dolayı kazançlı oluyoruz.  Ambalaj tahta görünümlü olmasından dolayında meşhur Nars ambalajında ki o mumlanma olayını yaşamayacak olmamda beni ayrıca sevindirdi. 


NARS Laguna Tiare Bronzer'a NARS mağazalarından veya Online olarak Makyaj Trendi mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

Sıvı Bronzer'ı da aklımda kaldı aslında :) 
Tabii sınırlı sayıda olmasından dolayı elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor 

Hiç yorum yok: