22 Mayıs 2016 Pazar

HOOLA Gerçek Bronz | Zero Tanlines Body Bronzer | Dew The Hoola | Hoola Brush

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber bronz ten sevdası da ortaya çıkıyor. Tabii bunun için en ideal yol güneş fakat zamanımız yoksa bunu kozmetik sektörünün bize sağladığı bronzer ve autobronzant'lar ile anında gerçekleştirebiliyoruz. 

BENEFIT ise bu konuda yine yapacağını yaptı..HOOLA serisini çıkardı. Senelerdir konturleme de ya da bronzer olarak kullanılan HOOLA'nın yüz ve vücut olarak likit bronzlaştırıcılarını biz kozmetik severlere sundu.

HOOLA serisine yeni olarak eklenen ürünler ;

*Dew The Hoola Liquid Bronzer
*Zero Tanlines Body Bronzer
*Hoola Fırça 
Dew The Hoola Liquid Bronzer : Mat ve İnce yapılı likit bronzer. Yapısı o kadar ince ki cildinize sürdüğünüz an bütünleşiyor. Tek başına kullanılıyor fakat ben bazen açık renk fondöten ya da BB kremler ile karıştırıp kullanıyorum. Böylelikle cildime açık gelen fondötenlerimi de tekrar kullanılabilir hale getirmiş oluyorum. 
Tek başına kullanıcak olanlar için mutlaka denemelerini tavsiye ederim. Çünkü tek renk olduğu için cildinizle uyum sağlamayabilir. Ama açık renk cilt ürünlerinizle karıştıracaksanız düşünmeden almanızı tavsiye ederim. Fondöten ya da BB kremlerimin yapılarını asla bozmadan bütünlük sağlıyor. 

Çok hoş bir kokusu var. 

İçerisinde paraben ve sülfat bulundurmuyor.


Benefit Bıg Easy  rengi bana açık geldiği için Dew The Hoola ile karıştırıp uyguluyorum. 

Zero Tanlines Body Bronzer : Bugüne kadar bir çok otobronzer kullanan biri olarak tek kelime ile şunu söyleyebilirim BA-YIL-DIM!
Öncelikle Otobronzerların içerisinde bulunan o iğrenç koku kesinlikle yok. Çok hafif ve güzel bir koku var. 
Cildime ilk sürdüğümde jel yapılı ve serinlik etkisi veriyor. Kat kat uygulayarak istediğim rengi elde edebiliyorum. Ayrıca kıyafetlere bulaşmaması da benim için ayrı bir avantaj. 
Kapağında bulunan sünger aparat sayesinde de sürerken ellerinize bulaşmıyor. 
Benim en favori vücur bronzerım oldu :) 


Hoola Brush : Konik yapılı fırça. Bronzer ve Pudra uygulamalarında oldukça başarılı. Konturleme yapmak isterseniz HOOLA Allığının içinden çıkan kendi fırçası ile yapmanızı öneririm o konu da yetersiz kalacaktır. 
Beni en çok cezbeden yanı tasarımı tabii ki de :) Bambu görünümlü sapı ve yumuşacık kılları ile benim gönlümü daha Türkiye'ye gelmeden fethetmeye yetti. Tabii Türkiye sınırlarının içine girdiği an SEPHORA'ya koşa koşa gidip almama ne demeli ? :) 
Fırçayı şimdiye kadar yaklaşık 15 kere yıkadım ve bu süreçte herhangi bir bozulma ya da kıl dökme olayına rastlamadım. Ayrıca sap kısmında da soyulma olmadı. 

Benefit HOOLA ürünlerini SEPHORA mağazalarından temin edebilirsiniz.

Hiç yorum yok: