18 Mayıs 2016 Çarşamba

CAUDALIE GRAPE WATER | Üzümün Sunduğu Güç

Son yılların favori pratik ürünlerinden biri de yüz mistleri oldu.. 
High End veya Drugstore markalar olmak üzere bir çok markanın yüz mistlerine rastlayabiliyorum. Benim senelerdir dolabımdan eksik etmediğim CAUDALIE Beauty Elixir yüz misti vardır şimdi yeni bir yüz misti olan GRAPE Water yani Organik Üzüm Suyu'nu
 bizlere sundu. 
Antioksidan bakımından güçlü olan Üzümün gücü ile tanışalım... 


Ben bir şişeyi bitirdim ve en son yazısını yazmak istedim. En sevdiğim özelliği yüzümü kaşındırmaması ve püskürtme sisteminin yüzümü foşşuurttt diye su içerisinde bırakmaması oldu. Makyaj üzerine kullandığımda hafif lekeler bıraktığı için genelde makyaj altında veya makyaj yapmadığım zaman kullandım..
Verdiği ferahlık ve nem beni memnun etti ama Beauty Elixir'ın yerini alamadı. 
Nedense Beauty Elixır'da ki ferahlık ve mentol hissini daha çok seviyorum ama tabi mentol kokusu herkese uymayacağı için Üzüm suyu kokuya hassasiyeti olanlar için daha iyi olmuş.. 

 Kısaca Ürünün İçeriğinden Bahsedelim ;İçeriğinde bulunan organik üzüm suyu Gard ve Herault bölgelerinden elde edilern çoğunlukla Merlot ya da Muskat üzümlerinden. Bol güneş almaları ve zengin içerikleri ile bilinirler. Bu %100 organik üzümler doğayı korumak için en iyi ve uygun koşullar içinde yetiştirilmiştir. Üzümleri yetiştirirken GDO ya da kimyasal ilaçlar kullanımaz. Toğrağın doğal dengeleri korunur.
Üzüm suyu, cilt bariyerini güçlendiren minerallerin yanı sıra üzümün sunduğu antioksidan etkili Polifenol ve polisakkaritleri içerir. Böylece cildi yatıştırır ve nemlendirir. 
Nem etkisi: 
Caudalie Organik Üzüm Suyu cilt hücrelerine kısa sürede penetre ederek hücreleri su ile doyurur. İçeriğinde akıllı şeker polisakkaritler nemi cilt yüzeyinde tutar. Cilt abında %127 oranında nem kazanır. 


CAUDALIE ürünlerini yetkili eczanelerden temin edebilirsiniz. 
75ml Tüketici Satış Fiyatı : 36TL

Hiç yorum yok: