24 Ocak 2016 Pazar

Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı Göz Çevresi Kremi | DDF Advanced Firming Concentrate


Cilt bakımında benim en çok önem verdiğim göz çevresi kremleridir. 24 yaşımdan beri düzenli olarak göz çevresi kremi kullanmamdan ötürü göz çevremde sorun yaşamıyorum. Benim göz çevreme uyguladığım kremler zaman zaman global bakım içeren zaman zaman da cilt yaşıma uygun bakım kremleri. Global bakım derken daha yüksek performans içeren önlem alma amaçlı kullandığım genelde senenin 3 ile 6 ayı dönemsel yüksek teknoloji  içerem bakım kremleri.DDF Advanced Firming Concentrate göz bakım kremi yüksek bakım içeren bir göz çevresi kremi. 
Göz çevresinin toparlanarak sıkılaşmasını sağlıyor. Özellikle olgun göz çevreleri için oldukça ideal bakım kremi. 
İlk 3-4 kullanımdan sonra göz çevresinde ki farkı gözle görebildim. Ben yaklaşık 3 ay boyunca kullandım ve şu an piyasada satılan yüksek bütçeli göz kremlerine oranla oldukça etkili buldum. 
Dediğim gibi benim göz çevremde sorunlar yok düzenli bakım yaptığımdan dolayı . 
Sadece bazen uykusuzluk ve stresli dönemlerde morluklar oluşabiliyor.

Advanced Firming Göz Kremi adından anlaşılacağı üzere konsantre bir bakım kremi . Yüzük parmaklarımla mercimek tanesi kadar alış 2 göz altıma piyano çalar gibi uyguluyorum. 

İçeriğinde;

Hint safranından elde edilmiş Turmerik Kompleks; göz çevresinin yeniden yapılandırılmasına yardımcı oluyor. 
Kafein ve Amino Asitler sayesinde de kan dolaşımını hızlandırarak, göz altı morluk ve torbalanmalarını minimize ediyor.

Yüzyıllarıdır Orta Asya'da alternatif tıpta kullanılmakta olan Hint Safranı(Zerdeçal-Turmerik kökü) cilt üzerindeki serbest radikal zararlarına karşı, en başarılı ve etkili antioksidanlardan biridir.


Ortalama Satış Fiyatı : 356 TL

DDF ürünlerini yetkili eczanelerden temin edebilirsiniz.

Hiç yorum yok: