8 Aralık 2015 Salı

Uzun Kirpik Severler için Kirpik Bazı | BENEFIT They're Real Tinted Primer

Uzun kirpik severler buraya!

Benefit They're Real serisine şimdi de kirpik bazı katıldı. Daha uzun ve dolgun kirpik görünümünü sevenler için 2016 yılına damgasını vuracağa benziyor.
Kirpik bazları aslında yıllardır vardı fakat Benefit bu üründe beyaz değilde kahve/vizon renkte bir baz çıkardı. 
İstenildiğinde tek başına da kullanılabiliyor. 

Fırçası they're real maskarasına göre daha ince .Üzerinde tüycükler yok ya da varsa da ben göremedim. O tüycükleri sevmiyorum çünkü sağlı sollu saçma bir şekilde kendi kirpiklerinize yapıştığında dengesiz bir kirpik ortaya çıkarıyor.
Benim kirpiklerde hep dikkat ettiğim tek tek ve uzun görünüm seviyorum. Dramatik görünüm altında top top olmuş birbirine yapışmış kirpikleri sevmiyorum. 

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi benim kirpiklerim sarı olduğundan normalde hiç bir şekilde belli olmuyor. Tinted Primer sürdüğüm zaman aslında maskara kullanmış efekti veriyor. 
Kirpiklerimi dibinden doldurarak yukarıya doğru tek tek ayırıp uzattı. Üzerine yine They're Real Kahverengi maskarayı uyguladım. Doğal bir görünüm elde etmek için ve sonuç ise benim için oldukça başarılı. 
Bir se siyah maskara ile düşünemiyorum.
Üzerine maskara sürmeme rağmen kirpiklerimi kazık gibi yapmadı . Oldukça yumuşak kaldı kirpiklerim. 
Kirpik bazı uygulamak biraz zahmetli görünsede ben en son görünümü sevdiğim için bu tarz alternatif ürünleri seviyorum . 
Hiç yorum yok: