6 Aralık 2015 Pazar

GARNIER Saf&Temiz Makyaj Temizleme Suyu | Karmadan Yağlıya ve Hassas Ciltler

Makyaj temizleme suları son 3-4 senedir oldukça favori ve pratik temizleyiciler grubunda yer alıyor. Makyaj Temizleme mendillerine göre daha güvenilirler bence. Tabii ben sadece makyaj temizleme suyu ile makyajımı temizlemiyorum mutlaka jel bir ürün ile tamamen arınmasını sağlıyorum . 

Önce makyaj temizleme suyu ile kabasını dediğimiz üstünden yüzeysel bir temizlik yaptıktan sonra jel olan temizleyici ile daha detaylı temizliyorum. Her ne kadar yorgun argın günlerde dahi olsam bu benim olmazsa olmaz kurallarımdan biri. 

Senelerce BIODERMA Miceller Su kullanan biri olarak farklı markalara da şans tanıdım ama hep BIODERMA markasının temizleme suyuna çeşitli sebeplerle geri döndüm. Farklı markalarda ya gözüm yandı, ya cildim iritasyon oldu  ya da cildimde yanma oldu. 

Garnier markasının pembe olan şişesini hiç kullanmamıştım ki bir alışveriş sırasında Yağlı ve Karma hatta hassas ciltler için olduğunu görünce hadi bunu da deneyeyim dedim. 

Sonuç ise MÜKEMMEL! Evet dediğim gibi sonuç gerçekten MÜKEMMEL. Bu performansı açıkcası marka olarak mı yoksa denediklerimden yola çıkarak mı olsa gerek beklemiyordum. 
Şimdi stoklu olarak yola devam ediyorum :) 


GARNIER Saf&Temiz Makyaj Temizleme Suyu Hakkında Yorumlarım;

*Waterproof makyajı bile çok fazla ovalamadan kolaylıkla çıkarıyor
*Gözlerimde ve Cildimde yanma yapmadı
*Karma ve Yağlı ciltler olmasına rağmen cildimde kuruma hissi yaratmıyor
*Dudak makyajını dağıtmadan kolaylıkla temizliyor. 
*Cildimde ki nem dengesini koruyor.
400ml 18TL civarı Gratis indirimde 10-12 TL civarına geliyor.

Hiç yorum yok: