15 Kasım 2015 Pazar

BENEFIT AIR PATROL SPF20 Göz ve Dudak Bazı

Makyaj severlerin çoğunun sevdiği marka Benefit son lansmanlarından olan AIR PATROL aslında sadece göz bazı olarak geçiyor ama ben bu ürünü dudaklarımda da kullandığım için Göz ve Dudak Bazı olarak başlık geçtim. 
Cicili ambalajı ile ilk gözümü sonrasında içeriği ve kullanımı sayesinde gönlümü fethetti.

Bir çok göz bazı kullanan biri olarak senelerdir en sevdiğim Urban Decay Göz Bazı. Yapı olarak kimi kalın, kimi çok ince , kiminin aplikatöründen dolayı rahatsız oluyordum.
AIR PATROL  hem yapı hem de kullanım kolaylığı sayesinde benim gözbebeğim oldu. Hatta bir gün ''Farları bu kadar iyi sabitliyor ve incecik yapıda olduğuna göre dudağımda da kullanabilirim ve rujumun kalıcılığını arttırırım'' fikri ile denedim ve o günden sonra artık dudak bazı olarak da kullanıyorum.

Cushion Calm dedikleri silikonumsu bir uca sahip. Ürünün arkasından çevirdiğimizde bu silikon uca ürün geliyor. 
Yalnız şuna dikkat edin. Ben ilk yaptığımda 7 sülaleme yetecek kadar ürün geldi. Fakat sonrasında çevirme aparatını ters yöne çevirdiğimde ürün içine girdi. Yani ziyan olan bir durum olmadığı için + puan da burdan aldı. 
Uyguladıktan sonra göz kapağında kadifemsi bir his bırakıyor.

Diğer + puan  SPF20 içermesi. Göz kremlerimizi göz kapaklarımıza süremediğimiz için güneş korumasını göz kapaklarında sağlayamıyorduk ama AIRPATROL ile bunu da sağlamış olarak uçuşaaaa geçebilirizzzzzzz :) 
Sarımtrak bir rengi var. Elimin üzerinde de gördüğünüz gibi morlukları nötrlüyor. 


Hiç yorum yok: