30 Ekim 2015 Cuma

SMASHBOX BROW TECH KAŞ KALEMLERİ | Gloss ve Matte

Son dönemlerde makyaj trendlerinde kaşlar hep ön planda olduğu için makyaj çantalarımızdan kaş ürünlerimizi eksik etmiyoruz.
Ben kaş ürünlerinde far ve jel gibi ürünleri daha çok tercih ediyordum. Kaş kalemlerinin sert yapısından ötürü kaşların dökülmesine sebep olduğu için asla tercih etmezdim.

Yaklaşık 2 ay önce SMASHBOX Uluslararası Make Up Artisti Will beni BROW TECH'ler ile tanıştırdı :) 
Smashbox Brow Tech Kaş Kalemleri bildiğimiz kalem şeklinde değil asansörlü ve yumuşacık.
Kaşınızın üzerine değdirir değdirmez rengini veriyor hiç bir şekilde bastırmıyorsunuz.
Böylelikle kaşlarda dökülme yaşanmıyor.

Anastasia Beverly Hills markasının kaş kalemini de kullandım daha sonra ki postlarımda karşılaştırmasını yapacağım. Ama ufak bir tüyo vereyim her 2 markanın ürünleri de aynı. Yani ülkemizde olmayan marka için debelenmemize hiç gerek yokmuş :)

Bende 2 farklı renk ve çeşidi var. 

1-Matte Pencil : Bendeki rengi Blonde mat bitişli kaş kalemi. Kaşınıza uyguladığınızda tamamen doğal bir görüntü veriyor.Su, ter ve neme dayanıklı uzun saatler kullanabiliyorum.
2-Gloss Stick : Taupe rengini kullanıyorum. Parlak görünüm bitiş sağlıyor. Mat görünümden hoşlanmayanların .Mat kalemi kadar dayanıklı değil fakat verdiği parlaklığı göz makyajımın farklılığına göre seviyorum. Taupe rengi daha koyu olmasına rağmen gloss yapıda Blonde rengini aşağı yukarı yakalıyor. 

Kaşlerımı her ne kadar sevsemde makyaj yaptığımda mutlaka aralarını hafifçe doldurmam gerekiyor. 
Aşağıda ki resimde de Gloss ve Matte yapılı her 2 ürünü de aynı anda kaşımda denedim ben gloss yapıyı daha bir beğendim  :) 

Sevil Parfümeri , Tekin Acar Cosmetics ve Douglas mağazalarından temin edebilirsiniz.
Fiyat : 59 TL

Hiç yorum yok: