9 Ağustos 2015 Pazar

Skincode Misel Su / Skincode Micellar Water

https://member.impactradius.com/secure/marketplace/campaigns.ihtml
Misel Su'lar biz makyaj severlerin hayatlarının en önemli parçalarından biri oldu .. Özellikle makyaj çıkarmaya üşenenler ve tek ürünle bir çok kuş vurmak isteyenler için vazgeçilmezler.. 
Son dönemde kullandığım Skincode Misel Su deneyimimi sizinle paylaşmak istedim..

Ben cildimi Jel Temizleyiciler ile yıkamayı sevenlerdenim .. Fakat bazı günler o kadar yoğun geçiyor ki yüzümü yıkamaya üşeniyorum resmen ve elim hemen makyaj temizleme sularına gidiyor.. 
Skincode Makyaj Temizleme Suyu da son dönemlerde severek kullandığım bir misel su oldu..Fakat benim için tek dezavantajı gözlerimi yaktı.. Benim gözlerim hassas olduğu için bu tarz ürünlerde yanma yapabiliyor o yüzden bende ki tek eksisi bu oldu .. Onun dışında cildimde herhangi bir kızarıklık oluşturmadı gayet nazik bir şekilde ve tek seferde makyaj temizleme işlemini hallettim..Yoğun göz makyajı yaptığım zamanlarda ise makyaj temizleme pamuğunun üzerine döküp gözlerimin üzerinde 15-20 saniye bekleterek makyajın iyice çözülmesini bekliyorum ..Böylelikle gözlerimi hatır hutur ovuşturmadan kolayca tek seferde temizleyebiliyorum .. 


Hiç yorum yok: