18 Ağustos 2015 Salı

Makyajın Uzun Süre Dayanması İçin SMASHBOX Photo Finish PRIMER WATER !!!

Uzun süredir yazısını yazmaya bir türlü vakit bulamadığım ve hatta 2.şişesini aldığım 
SMASHBOX Phota Finish Water Primer ürünü meşhur Smashbox makyaj bazlarının sıvıya dönüştürülmüş hali olarak lanse edilsede benim için öyle değil, benim için en büyük özelliği makyajı saatlerce akmadan ve bulaşmadan saatlerce cildinizde tutuyor. 
Gerek kendimde gerek makyaj yaptığım insanlarda kullandığımda çok başarılı sonuçlar aldım. Makyajı asla yerinden oynatmıyor direk yüze mıhlıyor desem yeridir :) 

İçerisinde yağ, alkol ve silikon bulunmuyor.

*İlk yüze sıktığınızda hafif yapışkan bir his yaratıyor fakat rahatsız etmiyor. 
*Hafif çiçeksi bir kokusu var.
*Cildi nemlendirip makyaja hazırlıyor
*Kullanacağınız makyaj ürünlerini cildinize uygularken akışkanlığını arttırıp daha kolay uygulama sağlıyor.
*Dediğim gibi ben bu ürünü yaklaşık 7 aydır hem kendimde hem de müşterilerimde kullandığımdan dolayı kesin konuşabiliyorum artık. 
*Özellikle yaz aylarında akan makyajlara inat kullanılabilecek en iyi ürün diyebilirim. 
*Makyaj üzerine de kullanılabiliyor ama 20-25cm uzaklıkta olmasına dikkat etmeniz gerekiyor yoksa iz bırakabiliyor bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor.Ben makyaj üzerine kullanmayı uygun görmedim.
*Makyaj yapmadığınız zamanlarda cildinizin canlanması ve nemlenmesi için uygulayabilirsiniz.Çok kuru ciltler nemlendirmesinden memnun kalmayabilir.
Eğer cildinizde farklı sorunlar varsa (gözenek,nemsizlik,yağlanma vs.) cilt endişenize uygun baz kullandıktan sonra SMASHBOX Photo Finish Primer Water uygulayabiliyorsunuz. Fakat ben sorunlu olan ciltlerde de tek bu bazı kullanarak başarılı sonuçlar aldım. 
O yüzden bundan sonra benim için makyajın uzun süre dayanmasını sağlayan tek baz olarak benimle beraber artık. 116ml olan SMASHBOX Photo Finish Primer Water'a Sevil ,Douglass ve Tekin Acar Cosmeticslerden ulaşabilirsiniz.
Satış Fiyatı en son 91 TL'ydi ve sonuna kadar bu fiyatı hakediyor..

Hiç yorum yok: