7 Ağustos 2015 Cuma

Banyo Keyfi / DURU Fresh Sensations Duş Jeli

Güne başlarken canlanmak, gün sonunda yorgunluk ve stresi geride bırakmak adına kendimize verdiğimiz ödüllerden en büyüğü duş almaktır. Duş keyfinin en büyük tamamlayıcısı ise duş jelleridir. Hem koku hem de verdikleri temizlenme hissinden ötürü duştan sonra gün boyu ve güne başlarken temizlenme, canlanma ve ötesi dediğimiz hazzı yaşamamızı sağlıyor.


Benim duş jellerinde en önem verdiğim husus sabun hissiyatından uzaklaşmamış olması gerekiyor. Duru Fresh Sensations Duş Jelinde bunu yakaladım;
*Okyanus Esintisi
*Dağ Havası 
*Çiçek Tazeliği 
ile 3 farklı çeşidi var ... 
Kokularının dışında içerik olarak hepsi aynı. İçerisinde minik partiküller var; yumuşacık olan bu partiküller su ile buluştuğunda eriyor. Benim en sevdiğim ise Okyanus Esintisi oldu. Özellikle denize girdikten sonra duş aldığımda;sanki denizin kokusunu hala daha üzerimde taşıyorum hissiyatını veriyor. Bir de kocaman ambalajları olmadığı için rahatlıkla plaj çantamda yerini alıyor.
Duş jelleri için en önemli noktalardan biri de köpürme ve kokusunun kalıcılığıdır.
Bence köpüğün ''Mutlulukla'' kesinle bir alakası var :)
Duru Fresh Sensations Duş Jelleri de köpürme konusunda oldukça başarılı, az miktarda ürün kullanarak bütün vücudumu temizleyerek duşumu tamamlıyorum.
Yoğun kokusundan dolayı da uzun süre kokusu üzerimde kalıyor.Ve tabii en önemli özelliklerinden biri de vücudu kurutmuyor ve kalıntı bırakmıyor olması. Benim duş jellerinde yaşadığım sorunlardan başında gelen duştan sonra vücudumun pullanması ve gerilmesi oluyor. Böyle bir sorunla karşılaşmamış olmam da benden artı puan almasını sağladı.

Sizde duş esnasında keyfinizi daha fazla arttırarak ve uzun soluklu duş keyfini yaşamak için  
Duru Fresh Sensations Duş Jelini tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok: