12 Ağustos 2015 Çarşamba

Canlandırıcı ve Nemlendirici Maske / Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Maske

İlerleyen cilt yaşlarında ki sorunlardan biri de cildin cansız ve donuk gözükmesidir.. Günlük kullanılan bakım kremlerinin yanında bu görüntüyü sonlandırmak için maskelerden de yardım almamız gerekiyor.. 
Özellikle kuru ciltlerin en büyük sorudur mat ve cansız görüntü .. 
Skincode Cellular Recharge Age-Renewing Maske cildin mat ve cansız görüntüsünü alarak hücresel bakım sağlayarak yenilenmiş bir cilt sağlıyor..
Ben bu maskeyi haftalık cilt bakım rutinimde olan nem maskesinin yerine kullandım.. Hem cildime nem depolarken hem de anti aging bakım sağlamış oldum..
 
  

Benim cildim genellemede karma olduğu için (dönem dönem kupkuru , dönem dönem de çok yağlı olabiliyor) özellikle mevsim geçişlerinde cildimin alabora olduğu dönemlerde kullandığım bir maske oldu.. Aynı zaman da annemin cildine daha çok uyguladım ve ilk kullanımdan itibaren farkı görebildik.. 
İlk kullanımda cilt yoğun bir nem deposu sağlayarak ışıldamaya başlıyor. Böylelikle o kuru ve mat görüntünün yerine; sağlıklı görünüme kavuşan bir cilt görebiliyorsunuz.. 
Kullanım devam ettikçe ise ; hücresel bakım sağladığı için anti aging etkisini hissediyorsunuz..

İçerisinde bulunan spatula sayesinde hijyenik bir kullanım sağlıyorsunuz.. 

Kullanım : Cildinizin durumuna göre haftada 1-2 kere uyguluyorsunuz. Spatula yardımı ile tüm yüzünüze (göz çevresi hariç) uyguladıktan sonra 10-15 dakika bekletip duruluyorsunuz.. 
Çok kuru bir cildiniz varsa hafta da 2 kere 
Normal ciltler için 1 kere yeterli gelecektir.. 
Kullanımdan sonra günlük cilt bakımlarınızdan nemlendiriciyi uygulamanıza gerek kalmıyor sadece göz çevresi kreminizi uygulayıp o gün olan cilt bakım rutininizi tamamlıyorsunuz.. 
 
Yağlı ciltlerin çok seveceği bir ürün değil ..Sadece mevsimsel geçiş dönemlerinde cildinde pullanma ve gerilme yaşayan yağlı ciltler sevebilir onun haricinde yoğun nem depoladığı için fazla gelecektir.. Hiç yorum yok: