31 Temmuz 2015 Cuma

YVES ROCHER Youthful Glow Fondöten ve Kabuki Fırça

Yves Rocher makyaj süngeri ortalığı kasıp kavururken yine bir bomba fırçayla biz makyaj severleri buluşturdu .. 
Fırça konusunda inanılmaz hassas olduğum için öyle her fırçayı maalesef kullanamıyorum .. Hatta önümüzde ki günlerde favori fırçalarım yazı dizisi hazırlayayım diyorum :) Senelerdir benimle beraber olan fırçalarımı sizlerle paylaşayım .. Tabii kötü olanları da ... 
Neyse gelelim biz konumuza malum yaz ayları ve cildimize krem dahi sürmek istemediğimiz zamanlardayız.. İnce ve günümüz strobing makyajına uygun fondöten arayanlar için Youtful Glow fondöten doğru karar..
Youtful Glow Fondöten ; İncecik yapısı olmasına rağmen kapatıcılığı gayet yerinde üstelik ciltte hissetmiyorsunuz .. Zaten bu sıcaklarda da en önemli nokta bu sanırım .. İçerisinde bulunan Şam ve Muskat Gülü sayesinde anti aging bakım sağlayarak , ışığı yansıtan inciler sayesinde de ışıltılı bir görüntü elde ediyorsunuz.. 
Kalıcılık konusunda da ortalama 4-6 saat cildimde kalıyor.. İnce yapısından dolayı da mimik çizgilerime dolmuyor .. 
Özellikle kuru ve normal ciltlerin çok seveceği bir fondöten .. Karma ve Yağlı ciltler parlama sorunu yaşadığından dolayı ekstra ışıltıyı istemedikleri için pek tercih etmeyebilir ama matlaştırıcı toz pudra ile bunu ekarte edebilirsiniz ki ben öyle yaptım .. 
Gördüğünüz gibi cildimde ki sivilce ve izleri kapatarak ; ince yapısı sayesinde de doğal bir görüntü elde etmemi sağlıyor..  

Fiyat : 74,90 TL (İndirimde 56,20 TL)Kabuki Makyaj Fırçası ise ; hafif açılı kılları sayesinde göz altı , burun kenarları gibi noktalara rahatlıkla ulaşıyor.. Ben bu fırçayı tüm likit cilt  makyaj ürünlerimle kullanabiliyorum ve inanılmaz memnun kaldım .. Açıkcası pek böyle bir etki beklemedim ama beni şaşırttı .. Fiyatına göre oldukça yüksek performans sağlıyor ve kime önerdiysem de inanılmaz memnun kaldılar .. 
Fondöten , Göz Altı Kapatıcısı , Krem Allık , Likit Allık, Köpük  gibi bir çok ürünle de deneyimledim ve benden artı puan alarak bundan sonra hep benimle beraber olacak :) 

Fiyat : 39,90 TL ( İndirim de 29,90 TL ) Hiç yorum yok: