7 Temmuz 2015 Salı

Sivilcelere ve Siyah Noktalara Elveda / AVEDA outer peace Akne Pedleri

Selam ; 

Spesifik ürünleri denemeyi seviyorum .. Cilt bakımı konusunda yıllardır bir çok ürün denememe , rağmen AVEDA outer peace blemish relief pads ürünüyle yeni karşılaştım .. Bu pedler akne , sivilce ve siyah noktalara karşı ciddi savaş açarak kazanıyor :) Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum .. 


Ürünün kapağını açtığınızda sizi koruyucu bir kapak daha karşılıyor bunu mutlaka pedlerin üzerinde tutmalısınız ki pedlerde kuruma yaşanmasın gerçi bi ara unutmuştum ama kuruma olmamıştı.. Yine de mutlaka dikkat edilmesi gereken konulardan biri ..İçerisinde 50 adet ped var .. Ben 3-4 kullanımdan sonra pedleri 2'ye bölerek kullandım.. Çünkü 1 tanesi fazla geliyordu ve böylelikle bitme sürecini de uzatmış oldum :)  Ürünü ilk açtığınızda değişik bir koku hissediyorsunuz bunu nasıl anlatıcam bilemiyorum ama yağmurdan sonra ağaçlardan gelen koku gibi ( nasıl anlattıysam artık) .. Bu koku benim çok hoşuma gidiyor.. 

İçeriğinde ; 
Tamanu çekirdeği yağı , Boswellia ve Saw Palmetto bitkileri bulunuyor.. 
Tamanu Çekirdeği Yağı ; iltihaplanmayı önleyici yapısıyla güçlü bir antioksidandır... 
Boswellia bitkisi ; İthihap önleyici etkisi bulunuyor.. 
Saw Palmetto (Cüce Palmiye)  ise ; Cildin aşırı yağlanması ve sebum üretimini dengeliyor.. 
Pedlerin yapısı gereği cildinize masaj yaparak aynı zaman da ölü hücrelerinde atılımını sağlayan peeling görevi görüyor.. Aynı zaman da ciltteki kızarıkları yatıştırıyor.. İçerisinde alkol olmadığı için de sizi geçiçi bir süre değil uzun bir süre rahatlatıyor .. 

Ben çok düzenli kullandım mı diye soracak olursanız ? HAYIR her gün kullanmadım haftanın 4-5 günü kullandım ve ilk kullanmaya başladığım günlerden itibaren farkını gördüm .. Cildi tamamen arındırarak yağ dengesini sağlıyor.. 

Benim cildim yaz aylarında yağ fışkıran bir cilt olmasına rağmen yazın ortasına geldik hala daha öyle bir sorun yaşamadım ve bunu tamamen bu ürüne bağlıyorum ben :) Aveda mağaza olarak sadece AKASYA AVM'de bulunuyor onun haricinde Salonlarda satılıyor size en yakın salonu bulmak ve diğer ürünler hakkında bilgi edinebilmek istiyorsanız burayı Tıklayınız 

Fiyatını tam olarak hatırlamıyorum ama 110-130 TL gibi bir şey olması gerekiyor.. 

Hiç yorum yok: