10 Temmuz 2015 Cuma

Kusursuz Ten Likit Fondöten ve Makyaj Süngeri / YVES ROCHER Flawless Finish Fluid

Selam ; 
Son dönemlerde kozmetik piyasasında bir çok makyaj süngeri çıktı.. Bunların arasında benim için açık ara önde olan Beauty Blender vardı ki Yves Rocher makyaj süngerini deneyene kadar .. 6-7 senedir Beauty Blender kullanıcısı olarak gönül rahatlığıyla bu yorumlarımı paylaşabilirim.. 

Yves Rocher makyaj süngeri yumuşacık ve 2-3 tampon hareketiyle likit ürünü cilde tamamen yedirip pürüzsüz görünümü elde ettiriyor.. 


Peki şimdi diyeceksiniz ki ; '' Beauty Blender ile arasında ki fark ne ? '' Beauty Blender ile arasında hiç bir fark yok aynı .. Sadece ciddi bir fiyat farkı var.. Beauty Blender 50 TL gibi bir rakam Yves Rocher makyaj süngeri ise 11,90 TL hatta şu an indirim de 7,50 TL.. O yüzden benim tercihim artık Yves Rocher makyaj süngeri ..

Flawless Finish Fondöten ise son aylarda çok sık kullandığım cildimin kusurlu zamanlarında imdadıma koşan fondötelerimin arasında yerini aldı.. İçeriğinde ; Soya Özü ve Mineral Pigmentler sayesinde bitkisel kozmetik olması benim açımdan güvenilirliğini arttırıyor ..

Cildimde ki kusurları muazzam şekilde kapatarak gün içerisinde parçalanma ya da kusma yapmaması , 8 saat boyunca dayanması benim için yeterli .. 


Yapısı orta kalınlıkta olduğu için makyaj süngeri ile uyguladığımda cilt ile bütünleşmesini daha da hızlandırıyorum .. Ben de ki rengi pembe alt tonlu olan 100 rengi .. 

Fiyat : 62,90 TL şu an indirimde 47,20 TL .. 
Paraben içermiyor ve dermotolojik kontrol altında test edilmiştir.. 


Hiç yorum yok: