16 Temmuz 2015 Perşembe

Hacimli ve Kıvrık Kirpikler / GUERLAIN Cils D'Enfer Maxi Lash Mascara

GUERLAIN kozmetik ürünlerinin ambalajları kozmetik seven sevmeyen herkesin gönlünü fetheden bir marka.. Hele ki Terracottalarının üzerine tanımıyorum :)  

Maxi Lash maskara ;
 *İçerisinde bulunan yağlar ile kaplayarak daha kalın gözükmesini ,
*Sonrasında kirpikleri kaldırarak daha uzun olmalarını 
*En son olarak kıvırma özelliği sayesinde de dramatik bakışlar yakalanmasını sağlıyor.. 
Daha önce Le 2 De maskarasını kullanmıştım , sanırım yazısını yazmadım o maskaranın.. Maxi Lash maskaranın da deneme boyları vardı bende tam almaya karar verdiğimde arkadaşım Hümeyra  (Makyaj Odası ) bana hediye etti :)
Fırçası aslına bakılırsa benim sevdiğim fırça tarzı değil.. Ben plastik fiber fırçaları daha çok seviyorum.. Fakat bu maskaranın kirpikleri kaplayarak uzatması benim hoşuma gittiği için fırçasına pek takılmadım.. 
4 rengi mevcut Mavi , Mor, Kahve ve Siyah .. Bende ki siyah rengi tam anlamıyla simsiyah bir renk veriyor.. Benim kirpiklerim sarı olduğundan dolayı yok gibi duruyor.. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi tek kat uygulamama rağmen kirpiklerimi simsiyah yaparak uzattı ve daha kalın yapıda olmasını sağladı .. 

Daha dramatik bir görünüm istiyorsanız 2-3 kat sürülebilir ama yapış yapış olmasını istemediğimden ben tek kat uygulamasını sevdim.. 
Bu arada dökülme yapmıyor ve bulaşmıyor.. 


Ortalama satış fiyatı : 100-121 TL Hiç yorum yok: