14 Temmuz 2015 Salı

Gözenek Küçültücü / Kiehl's MICRO-BLUR SKIN PERFECTOR

Selam ; 
Gözeneklerle alakalı ne kadar yazı yazdım inanın bende hatırlamıyorum :) Sanırım ömrümün sonuna kadar da gözeneklerle alakalı tüm ürünleri denemeye devam edeceğim.. Son olarak Kiehl's Micro-Blur Skin Perfector denedim ve bu deneyimimi de sizlerle paylaşacağım ;

Gözeneklerle alakalı en etkili çözümü Kiehl's Precision Lifting&Pore-Tightening Concentrate (yazısı için tıklayınız) buldum ve bu ürünü kime önerdiysem de geri dönüşümlerde hem memnuniyet aldım.. Ama tabii ki gözenekleri tamamen yok etmek mümkün olmuyor ..

Micro-Blur Skin Perfector uzun zamandır denemek istediğim bir ürün olduğu için de son kalan gözeneklerimi blurlar mı mantığıyla denemeye başladım :) Benim amacım sadece makyaj esnasında geri kalan gözenekleri daha da fazla kapatarak fondötenin daha düzgün durmasını sağlamasıydı.. 
Fakat bu ürünün makyaj bazından ziyade cilt bakımı olarak da kullanıldığını öğrendiğimde cilt bakım rutinime girerek 4 hafta sonucunda gözeneklerimin daha da küçüldüğünü gözlemleyerek kocaman bir ''Yihuuuuuu'' dedim :) 
Özellikleri : 

*Makyaj öncesinin yanı sıra cilt bakımı rutinime de ekleyerek yanak ve burun bölgeme lokal olarak uyguladım .. 
*İçeriğinde Lipohidroksiasid , mercimek ve ağaç kabuğu özleri bulunuyor.. 
*Yapısı oldukça yumuşak sürdükten sonra ciltte kadifemsi bir his bırakıyor.. Kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor hatta cildi matlaştırıyor.. 
*Paraben içermiyor.. 
Gördüğünüz gibi cildimde ki etkisi oldukça başarılı .. 

30ml olmasına rağmen nohut tanesi büyüklüğünde kullandığım için yaklaşık 5-6 ay kullanabiliyorsunuz.. 

Ürünü Kiehl's mağazalarından temin edebileceğiniz gibi Online sitesinden de sipariş verebilirsiniz.. 
30ml fiyat : 92TL


Hiç yorum yok: