15 Temmuz 2015 Çarşamba

Göz Çevresi Canlandırıcı Krem / Skincode Revitalizing Göz Kremi

İsviçre menşeli cilt bakım ürünlerini ne kadar yere göğe sığdıramadığımı cilt bakım yazılarımı okuyanlar bilir.. Yine bir İsviçre menşeli cilt bakım markası olan Skincode markasının göz çevresi kremini deneyimledim .. Daha önce bir kaç ürününü deneyimleyip sizlerle paylaşmıştım .. Okumak isterseniz Tıklayınız  


Göz çevremle alakalı genel olarak pek sorun yaşamıyorum.. Fakat bazen uykusuzluk problemi çektiğim dönemler de ( mesela şu an saat:06.00 ve ben hala daha uyumadım ) göz altlarımda çökme , morarma ve cansızlık oluyor .. O zaman da göz çevreme buz kompresi yaparak canlandırıcı krem uyguluyorum..
Skincode Revitalizing Göz Kremi bu açıdan benim işime çok yarayan bir krem oldu.. İçinde bulunan minik ışıltılar hatta sanırım sim gibi bir şey göz çevresini anında aydınlatıyor.. Bu sim olayını pek sevmedım ama yine de o an benim ihtiyacımı karşıladığı için ''Hayır'' da diyemediğim bir ürün oldu.. 
Krem jel bir yapıya sahip göz çevrenize sürdükten sonra nemi hapsediyor ve uzun bir süre göz çevresi nemli kalıyor.. 
Kapağını açtıktan sonra sizi artı olarak başka bir koruma kapağı daha karşılıyor... Kavanoz ürünlerde en dikkat ettiğim noktalardan biri bu diğeri de spatula olması .. Bu ikisininde olması artı güvenimi kazandırdı.. Göz çevresi şişkinlik , morluk ve cansızlığından şikayetçi olanlar için oldukça ideal bir göz kremi .. 


Hassas gözlerinde kullanabileceğini önermişler fakat içerik açısından pek sanmıyorum.. Hassas gözler mümkünse deneyimleyip alsınlar.. 
Ürünün fiyatı : 95-120 TL arası .. 
Hiç yorum yok: