25 Haziran 2015 Perşembe

L.A Girl USA Cosmetics HD PRO Concealer ve Matte Pigment Gloss İncelemesi


Selam ; 
Bilindiği üzere ülkemiz çoğu kozmetik markası konusunda yeni yeni atılımlara başlasa da yine de getirtilmesi gereken bir çok marka var .. Bunlardan biri de L.A Girl USA Cosmetics markası.. Ben bu markanın methini yabancı vlogger/bloggerlardan o kadar duydum ve kendime not aldım ama bir türlü sıra gelmediğinden isteyememiştim ya da unutmuştum .. Ve imdadıma @pelliniofficial yetişti .. HD PRO Concealer herkesten tam not almışken benim merakta tavan yapmıştı.. 
Benim kullandığım HD PRO Concealer rengi Light Ivory olan sarı ve pembe  alt tonlu M.A.C NC 40 ve NW 20 ten renklerine sahip olanlara uygun olan rengi .. Fırça ucu hijyen açısından güven verici olduğundan sevdim.. Tüpü sıktığınızda fırçaya gelen ürünü direk uyguluyorsunuz .. Burda dikkat edilmesi gereken nokta ürünü fazla sıkmamanız gerekiyor yoksa fazlalığı içine koyamıyorsunuz maalesef .. Çevirmeli ürünlere istinaden daha iyi olduğunu söyleyebilirim bir sürü sonra eliniz alışıyor ve ne kadar sıkıcağınızı biliyorsunuz ama çevirmeli ürünlerde bu söz konusu olmuyor.. 

L.A Girl HD PRO Concealer Yorumlarım ; 

*Krem yapılı ,Pudralı bitişi olmasına rağmen göz çevresini kurutmaması en büyük avantajı 
*Güçlü bir kapatıcı arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim 
*Fiyatına göre performansı oldukça üst seviyede 
*Fırçalı ucunu hijyen açısından beğendim
*Eşleştirme yapacak olursak M.A.C Pro longwear concealer ile aynı 
*Göz çevresini yeteri kadar nemlendirdiğiniz sürece çizgilerde dolma sorunu yaşamadım 


Mat rujlarda gloss şeklinde olanlar en sevdiklerim hem uygulaması daha kolay hemde dudakları daha düzgün gösteriyor.. 
L.A Girl USA Cosmetics markasının Matte Gloss serisinden ICONIC rengini denedim.. Çok açık mavi alt tonlu bir pembe .. Açık renkli mat glosslardan ziyade koyu renkleri tercih ederseniz daha rahat kullanabilirsiniz.. 


L.A Girl Matte Pigment Gloss Hakkında Yorumlarım ; 

*Sürümü konusunda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Öncelikle dudaklarınızda pütürlük olmaması için peelingli ve nemlenmiş olması gerekiyor.. 
*İlk sürüşte rengini direk veriyor fakar fırça izi olmaması için üzerinden hafifçe nemlendirmeniz gerekiyor.. Hem dudaklarınızı kurutmamış olursunuz.. 
*5-6 saate kadar kalıcılık sağlıyor..

Sizlerde uygun fiyatlı ama yüksek performanslı L.A Girl USA Cosmetics markasının ürünlerini merak ediyorsanız İnstagram üzerinden @pelliniofficial sayesinde temin edebilirsiniz.. 


Hiç yorum yok: