18 Haziran 2015 Perşembe

Akne ve Sivilce için DUCRAY Keracnyl PP Krem

Selam ; 

Geçtiğimiz ay cildimle resmen başım beladaydı .. Akne/Sivilce ne ararsan hepsi toplanıp uzun süreli tatile gelmişler bana .. Daha önce bu tarz durumlarda bir sürü ürün kullandığım için bu sefer yeni bir ürüne şans vermek istedim ve iyi ki de vermişim.. Çene bölgemde 3-4 senedir ara ara gidip gelen ama hep aynı yerde olan aknelerim vardı..Bu aknelerim çıktığında yaklaşık 1 ay kadar benimle beraber yaşıyorlar sonra gidiyorlar bir kaç ay sonra tekrar geliyorlar.. 

DUCRAY kerancylPP kremi bu aknelerimin üzerinde 1 hafta boyunca uyguladım .. 2.gün aknelerin gitmeye başladığını 7.günün sonunda da tamamen gittiklerini gördüm.. Diğer Akne/Sivilce kremlerinden farkı ise ekstra bir nemlendirici kullanmanıza gerek kalmıyor içeriğinde aktif nemlendirici var.. Böylelikle sivilce ve akneleri kurutup pul pul dökmüyor geldiği gibi geri gitmesini sağlıyor.. 
Böylelikle nemlendirme etkisinden dolayı da makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor.. 

Ducray Keracnyl PP Krem, daha da güçlendirdiği patentli Myrtacine® içeriği ile akneye neden olan bakteri biyofilmleri yıkıcı etkisiyle aknelerin daha hızlı giderilmesine yardımcı oluyor.  PP vitamini ise akneye bağlı gelişen enflamasyon ve kızarıklığı baskılıyor. Sabal serrulata sayesinde aşırı sebum salgısını dengeleyerek nem ve matlaştırma arasında mükemmel bir denge sağlıyor..
Ducray Keracnyl PP Krem, Myrtacine® sayesinde akneye neden olan P.Acnes bakterilerinin oluşturduğu biyofilmi ortadan kaldıran tek ürün olma özelliğine sahip. Böylece bakterilerin, antibiyotiklere karşı daha dayanıklı hale gelmesini ve tedavi sürecinin uzamasını engelliyor. Kısa sürede, istenilen, sağlıklı cilt yapısına kavuşmayı sağlıyor.Topikal tedaviler nedeniyle tahriş olmuş cildi anında yatıştıran ve enflamatuar lezyonlara karşı etkili Ducray Keracnyl PP Krem, aknelenme sonucunda oluşan izlerle de savaşıyor.

 Yetkili Eczanelerden temin edebilirsiniz.. 
30ml:52TL

Hiç yorum yok: