15 Mayıs 2015 Cuma

Yeşil Çay Seranomisi / THE BODY SHOP GREEN TEA

Yeşil çayın antioksidan özelliğine sahip olduğunu herkes çok iyi bilir. Sağlıklı ve toksin arındırıcı yararı sayesinde yeşil çay , 400 yıldan fazladır, Japon Çay Seremonisi dahil birçok sosyal ve
kültürel aktivitede saygı görmüştür.
Peki japon kadınlarının yeşil çayı vücutlarına uyguladıklarını ve özel çay banyosu yaptıklarını biliyor muydunuz? Yeşil çay çağlar boyunca kadınların vücut bakım sırlarından birisi olmuştur; nemi koruma ya ve gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.
 The Body Shop olarak bu önemli tarihsel bilgiyi, Fuji Green Tea vücut bakım serisini oluşturarak bir adım daha ileriye taşıdı; ilk defa gerçek yeşil çay yapraklarını ve yararlarını bir seride topladı.
Uzmanlar, en etkili antioksidan gücü yakalamak için yeşil çayımızın en iyi filizlerini Japonya’nın kalbi olan el değmemiş Fuji Dağı’ndan elle topladı.
Toplanan gerçek yeşil çay filizleri, cildi canlandırması , doğal nemini koruması ve aynı zamanda mutlu bir his vermesi için seriye eklendi.

Green Tea serisine ait 8 farklı ürün bulunmakta .. Ben Body Scrub ve Body Butter'ını kullanıyorum .. 


Body Scrub'ın içerisinde bulunan yeşil partiküller suyla buluştuğu an da eriyor .. Cildi çizmeden nazikçe peeling görevini görüyor.. Yine o efsane koku yeşil çay banyo sırasında size eşlik ediyor.. 

Body Butter yine yeşil çay kokusunun tazeliği vücudu 2 gün boyunca ilk sürüldüğü gibi nemli tutuyor ve çabucak emiliyor.. 

Aklımda kalan 2 ürünü daha var Kolonya ve Banyo Çayı onları da en kısa zaman da alacağım .. 

THE BODY SHOP mağazalarından temin edebilirsiniz.. 

Hiç yorum yok: