21 Mayıs 2015 Perşembe

Yaz Kokusu / Tommy Hilfiger DREAMING

Selam ; 
Parfüm yazıları benden çok istendi fakat bir türlü toparlayıp yazma fırsatı bulamadım . Daha önce favori kış parfümlerimden bahsetmiştim (Tıklayınız) ..Yaz aylarının gelmesiyle daha fresh , meyveli , şekerli hafif kokular arayanlar için de bir kaç önerim olacak.. Öncelikle Tommy Hilfiger DREAMING 'e yer vermek istiyorum.. 

İlk kokladığınızda çiçek ve meyve karışımı temiz bir koku hissediyorsunuz.. Bu his benim çok hoşuma gidiyor.. Bana direk beyaz tshırt ve kot giy üzerine de bu parfümü sık çık diyor..
Çok özel bir koku değil ama verdiği o hissi sevdiğim ve 17 yaşlarımdan beri  Tommy Hilfiger Gırl parfümünü ayıla bayıla kullanan biri olaraktan bu kokusuda benim çok hoşuma gidiyor bana temizlik hissi veriyor.. 

Parfüm Notaları:
Üst nota: Kuş üzümü, pembe biber, şeftali
Orta nota: Frezya, beyaz şeftali, sümbül
Alt nota: Fandal ağacı, amber, musk, zambak


Üst ve Orta notalarında bulunan şeftaliyi daha yoğun hissediyorsunuz..Kalıcılığı konusunda ise gün ortasında tekrar tazelenmesi gerekiyor.. 
Çok iddialı parfüm sevenlerin hoşuna gitmeyebilir diyeceğim ama bende çok iddialı parfümleri severim fakat yaz aylarında fresh kokular benim hep favorim olmuştur. Hiç yorum yok: