14 Mayıs 2015 Perşembe

Yapış Yapış His Bırakmayan Gloss Mu Arıyordunuz ? SHISEIDO LACQUER GLOSS

Selam ; 

SHISEIDO markasının renkli kozmetikte en sevdiğim ürünleri Lacquer serisi ruj ve glossları bir de fondötenleri .. Güneş bize öpücük vermeye başladığı şu günlerde mercan tonlu rujlarımız da makyaj çantalarımız da yerini almaya başladı bile.. 
Lacquer serisinin daha önce rujlarını kullanıyordum bu sefer gloss'unu merak ettim .. 


PK304 rengi pembe alt tonlu mercan rengi .. Seneler önce gloss kullanmayı severdim her ne kadar yapış yapış olsam da yine de durmadan bir gloss alışverişi içinde bulurdum ki kendimi en sonunda yok artık dayanamicam saçıma yapışıp bütün makyajımı mahvetmesine , yapış yapış olmasına tahammül edemez hale geldim ki en son Shiseido Lacqueer Gloss'lar için yapış yapış olmadığını ve uzun süre dudakta kalarak akma , bulaşma yapmadığını duyduğumda tamamdır hemen deneyelim dedim ..


Gloss olmasına rağmen dudakta ki örtücülüğü gayet başarılı .. Örtücülüğünün yanı sıra uzun saatler dudakta kalması beni rujları kadar kendine hayran bıraktırdı.. Likit dudak ürünlerinde yassı aplikatörleri çok seviyorum ..Tek seferde uygulamayı tamamlıyorsunuz..

*3-4 saate kadar ilk uyguladığınız gibi dudakta kalıyor
*8-9 saat sonrasında hafif ışıltılı şekilde dudağınızda kalıyor
*Akma ve bulaşma yapmıyor
*Mat ve Kalıcı glosslar gibi dudaklarınızı kurutmuyor gün boyu nemli tutuyor..
Boyner , Tekin Acar Cosmetics , Sephora gibi Ünlü Kozmetik Mağazalarından ya da Makyaj Trendi sitesinden Online olarak satın alabilirsiniz.. 

Fiyat olarak ben Makyaj Trendi sitesinde ki indirimden yararlanarak 63 TL'ye satın aldım .. 

Fiyat : 79-85 TL arası 

Hiç yorum yok: