31 Mayıs 2015 Pazar

TARÇIN EVENTS / Fatma Samsa YILMAZ

2010 Yılından beri blog ve blogger çevresinde bulunan Fatma Samsa Yılmaz 2015 yılında Tarçın Events’i kurarak sosyal medya ve blog eventlerini firma gözünde daha farklı bir boyuta taşıdı.
Sloganı ‘’Doğru Yerdesiniz ‘’ de ki vurgusu her işinde ayrı özen ve detaycı olduğunu garantilemesiydi aslında.

TARÇIN EVENTS Kurucusu Fatma Samsa Yılmaz hedefinin Blogger’ların tek çatı altında Tarçın Events ailesi olarak toplanması olduğunu ve ürün,mekan,lezzet gibi firma tanıtımlarının bloggerlar tarafından yapılmasının sosyal medya ve reel kullanıcı kanalları tarafından etkili olduğunu düşündüğünü söyledi.
www.tarcinevents.com sitesinde hakkımızda kısmında kendilerinden şöyle bahsediyorlar,


Tarçın Event’s kimdir?
Bilindiği üzere sosyal medya artık günümüzde çok önemli bir hale geldi.Herkes aktif olarak kullanıyor ve birçok verilerede sosyal medya kanallarıyla ulaşıyorlar.
Bütün Aplus firmalar sosyal medya ağlarını aktif hala getirerek bu alandada liderlik sağlamıştır. Bu konuda Sosyal medyanın nabzını tutan bloggerların önemi göz ardı edilemeyecek kadar fazladır. Artık tv,gazete ve dergi için basın ne ifade ediyorsa,sosyal medya içinde Bloggerlar aynı anlama gelmektedir.

Reel kullanıcıların deneyimleri ile farklı birçok kesimden insana ulaşabiliriz.Burada sizin için varız. Firmanızı sosyal medyada aktif hale getirmek,sesinizi duyurmak ve ürünlerinizi ön plana çıkartmak istiyorsanız ‘’doğru yerdesiniz…’’

2010 yılından bu tarafa birçok etkinlik,tanıtım ve sunuma imza atan Fatma Samsa Yılmaz’ı bu yolda destekleyen ve referans olan birçok A plus firma olmuştur. Yapmış olduğu etkinlikler sosyal medyanın yanı sıra birçok basın kanalında da yayınlanmıştır.

Ve bende etkinliğinde bulunduğum için ne kadar özenli ,titiz ve programlı olarak yaptığı işi severek yapan ve başarılı olan canım arkadaşıma başarılar dilerim :) 

Hiç yorum yok: