7 Mayıs 2015 Perşembe

Magic Finish Fondöten / Sihirli Fondöten

Uzun zamandır hep aklımda olan bir üründü .. Bir çok Blogger/Vlogger arkadaşımız detaylı bilgilerini ve kullanım detaylarını yazdı ... Ben de hem biraz etkilendim hem de köpük formunda olan cilt ürünlerini sevdiğim için denedim .. Artı/Eksi yanları nelerdir bakalım ; 

Ürün gümüş ambalajda kavanoz şeklinde sunuluyor.. Ürünün en cezbedici yanlarından biri tek renk olmasına rağmen her cilt rengine uyması .. Bu konuda ilk tereddüt etmiştim fakat denediğim de benim gibi bembeyaz olan birinin cildine uyması beni şaşırttı ..

Fırça ve parmaklarımla denedim fakat en güzel sonucu parmaklarımla kullandığımda aldım . Cildimi pürüzsüzleştirip renk eşitsizlikleirini gideriyor. Çoğu yazılarda sivilceleri kapatmadığını söylüyor fakat bende öyle bir sorun olmadı kırmızı olan sivilceli bölgeleri nötrledi .
*Çok hafif yapısı olmasını sevdim .. Uyguladıktan sonra hiç bir şekilde cildinizde hissetmiyorsunuz ..
*Üzerine pudra kullanmaya gerek yok pudralı bitişi olması beğenimi daha da arttırdı... 
*Ciltte kadifemsi bir görünüm ve his bırakıyor..
*Gün içerisinde dağılma , açılma ve parlama gibi bir sorunla karşılaşmadım .. 
*Genellikle köpük ürünlerde olan terleme olayını da yaşamadım ..Çünkü cildim nefes alıyordu ..  
*Benim için en büyük eksi yanı sivilce yapması .. Minik minik sivilceler çıkardı .. İlk olarak pek algılayamadım ..Sonra kullandığım bütün cilt bakım ürünlerini bırakıp 10 gün boyunca sadece bu fondöteni kullandım ama giderek artan minnak sivilcelerin sahibi oldum . O yüzden bende ki bütün artı özelliklerini bir anda aldı götürdü benden ..Bu kadar beğendiğim bir ürünün cildime bunu yapmasına sinir oldum desem yeridir.. 
Tabii bu benim cildimde olan bir şey farklı ciltlerde yapmayabilir.. O yüzden mutlaka deneyerek almalısınız.. 
*Fiyat olarak yüksek buldum .. 
M.Asam Magic Fondöten Yetkili Eczane , Watsons ve Gratis mağazalarından temin edebilirsiniz.. 

Fiyat : 85-95 TL 

Hiç yorum yok: