22 Mayıs 2015 Cuma

Işıltılı Cilt Sevenler / M.ASAM Brillant Teint Transparent Make Up

Selam ; 
Işıltılı cilt sevenler , donuk ve mat cilt sahiplerinin seveceği bir üründen bahsedeceğim.. 
Köpük kıvamında içinde altın ışıltılar olan makyaj bazı M.Asam Brillant Teint ..Öncelikle şunu belirteyim bu ürün fondöten değildir.. Fondöteninizin üzerine ya da altına uygulayabileceğiniz , sorunusuz ciltlerin tek başına uygulayabileceği cilde ışıltı veren bir ürün.. 


Verdiği ışıltıyı ambalajına da yansıtmış..Altın renkli mika plastikten kavanozun içinde sunuluyor.. 30ml standart gramajda.. Ben bu tarz ürünlerin tüpte olmasını tercih edenlerdenim..Ürünün kapağını açtığınızda koruma folyosuyla karşılaşıyorsunuz.. Bu da ürünü ilk sizin kullandığınıza dair güven verici his yaratıyor.


Pembe ve Kayısı tonlarında köpük kıvamlı ve hoş kokulu ürünle karşılaşıyorsunuz.. 


M.Asam Brillant Hakkında ki Yorumlarım ; 

*Işıltılı cilt isteyenlerin seveceği bir ürün ..
*Sorunlu ciltler kesinlikle fondötenle kullanmalı benim gibi aşağıda gördüğünüz fotoğrafta fondöten altına uyguladım..
*Fondötena altına uygularken ürünün formunun bozulmaması için çok bastırmadan elle ya da kabuki fırça yardımıyla tamponlayarak uygulamalısınız..Bu işlem fondöten üzerine de kullanırken geçerli .. 
*Ürünün içinde bulunan altın ışıltılar minicik simler..Bunu da en aşağıda ki fotoğrafta görebilirsiniz..
*Köpük kıvamında olan yapısı ciltte asla hissedilmiyor bu yönünü çok sevdim.. 
*Gözenekleri blurluyor fakat içinde bulunan silikon gözenekler ve cilt için yararlı içerik olmaması dikkatimi çeken kısmı .. 
*Benim özel makyajlarımda kullanacağım günlük yaşantımda kullanamayacağım bir ürün.. Gratis ve Watsons mağazalarından temin edebilirsiniz.. Fiyatı 85TL indirimli zamanlarda 65-68TL civarında oluyor.. 


Hiç yorum yok: