16 Mayıs 2015 Cumartesi

Göz Altlarınızı Güneş Işığından Koruyun / KIEHL'S CLEARLY CORRECTIVE DARK CIRCLE PERFECTOR SPF30


Son zamanlar da adını en çok duyduğum ürünlerden biri de KIEHL'S Clearly Corrective benim de ilgimi çekti ve denedim.. 
Ben ilk gördüğümde ismine direk odaklanamamıştım SPF 30 göz altı kremi sandımm fakat elimin üzerine uyguladığımda incecik yapılı renkli bir ürün olduğu keşfedince şaşırdım .. 
Öncelikle ürün kesinlikle bir göz altı kapatıcısı değil adından da anlaşılacağı üzere göz altı düzelticisi .. Yani benim göz altım hem güneşten korunsun hem de yoğun bir şekilde kapansın beklentisi içinden alırsanız güneşten korur ama yoğun bir şekilde asla kapatmaz.. 

Kıehl's Clearly Corrective özellikle göz altı morluklarından ve şişliklerinden şikayetçi olanların tedavi edici özelliğinde ki SPF30 içeren göz altı düzelticisi .. 
Ben ürünü uygulamadan önce Göz Altı Kremimi uygulayarak nemlendiriyorum sonrasında Kıehl's Clearly Corrective uyguluyorum .. Tüp ambalajı ile hijyenik güvenilirlik veriyor olması hoşuma gitti .. 

İçerisinde ; 
MİNERAL PİGMENTLER :Amino asit ile işlem görmüş mineral pigmentler koyu halkaların görünümünü anında azaltır ve göz altında aydınlık sağlar ..
KAFEİN : Uyarıcı etkisiyle bilinen kafein göz altlarının morluk ve şişkinliğinin görünümü azaltmaya yardımcı olur ..
TİTANYUM DİOKSİT : Doğal oluşumlu ve yüksek kırıcı özellikteki mineral UV ışınlarını fiziksel olarak engeller ve geniş spektrumlu koruma sağlar..
AKTİFLEŞTİRİLMİŞ C VİTAMİNİ : Kümeselleşme karşıtı teknolojisiyle renk tonu eşitsizliğini düzeltici etkisi vardır.. 
Mercimek tanesinden birazcık daha fazla şekilde uygulamam bana yeterli geliyor.. 
Benim göz pınarıma doğru renk eşitsizliği ve hafif morluğum mevcut .. İlk sürdüğüm andan itibaren göz çevremi aydınlatarak istediğim sonucu bana veriyor.. 

KIEHL'S CLEARLY CORRECTIVE DARK CIRCLE PERFECTOR SPF 30 Hakkında ki Yorumlarım ; 


*2 haftadır günlük kullanımım için sürekli kullanarak memnun kaldım .. Çünkü göz altlarıma mecbur kalmadıkça yoğun bir kapatıcı uygulamayı sevmiyorum ve bu ürün o açıdan bana oldukça yeterli geldi .. Hem SPF 30 içererek güneş ışınlarına karşı koruyor hem de hafif renk vererek kapatıyor.. 

*Bu ürünü alırken yoğun bir göz altı kapatıcılığı bekleyerek alıyorsanız almayın çünkü kapatıcı değil üzerinde de yazdığı gibi düzeltici bir ürün .. 

*Yoğun kapatıcılık istiyorsanız üzerine kullandığınız kapatıcıyı kullanabilirsiniz.. Böylelikle kapatıcınızın performarsını arttırırken hem göz altınızı güneş ışınlarına karşı korur hem de morluk ve şişkinliklerinizi tedavi etmiş olursunuz..

*Göz çevremin şiş olduğu dönemlerde uyguladığımda yarım saat sonra güzel bir sonuç alıyorum .. 

*Ürünü kullanırken aşırıya kaçmayın kapatması için yoksa çizgilere dolma yapar... Bu da rahatsız edici bir görüntü elde etmenize neden olur..

*Fiyat olarak yüksek .. 

*Göz çevreniz çok kuruysa mutlaka nemlendirmeyi ihmal etmeyin yoksa pudra bitişli olduğu için pütür pütür bir görünüm verir.. KIEHL'S Mağazalarından ya da KIEHL'S İnternet sitesinden telefonla sipariş edebilirsiniz.. 

Fiyat : 125 TL

Hiç yorum yok: