30 Mayıs 2015 Cumartesi

Favori Pembe Rujlarım!!!

Yaz geldiğine göre çok sevdiğimiz bordo rujları artık kaldırıp yerine pembeleri ve coral renkleri çıkarmaya başladık demektir.. 
Benim de favori pembe rujlarımı sizinle paylaşmak istedim.. 

Pembe ruj aslında diğer bütün renklerden farklıdır sebebi ise pembe kadını simgelediği için kırmızı renkten bile çok daha fazla çekicidir.. Hatta bunu Tuğçe IŞINSU'nun kitabında da okuyup deneyimlemiştim :)


Ve sizleri benim en sevdiğim pembe rujlarımla başbaşa bırakıyorum.. Mat, Frost , Amplified Creme , Glaze , Lustre , Satin , Cremesheen gibi bir çok yapıda olan rujlar var .. Bende bunlardan en beğendiklerime dair ufak bir derleme yaptım .. Umarım sizlerede fikir olur.. NYX Xtreme Lip Cream STRAWBERRY JAM rengi benim en sevdiklerimin başında geliyor.. Likit rujların kullanımı ve kalıcılığı açısından seviyorum.. Ve adından da anlaşılacağı gibi tam bir çilek rengi :) Tam örtücülük sağlayan likit ruj.. Bu ruju bana instagramdan Pelliniofficial  göndermişti ve ilk kullandığım andan itibaren elimden düşürmüyorum .. 


M.A.C. Trimming Talk Frost yapıda orta kapatıcılıkta sedefimsi yanar döner yapılı .. 


CLARINS 04 Tropical Pink coral alt tonlu orta kapatıcılıkta Satin yapıda.. 


M.A.C I Like It Like That aslında kullanılması biraz zor ama benim en sevdiklerimden özellikle bronz tende inanılmaz güzel duruyor.. Cremesheen yapıda olduğu için uygularken mutlaka dudaklarınızın peelingli olması gerekiyor.. 


M.A.C Lovelorn mavi alt tonlu Lustre yapıda az kapatıcılık ve hafif ıslak görünüm veren pigmentasyonu az ama sürümü inanılmaz kolay bir yapısı var.. 


Laura Mercier CHIC rengi ise içerisinde daha çok kırmızılık barındıran Amplified Creme yapı dediğimiz orta kapatıcılıkta , kremsi ve inci parlaklığında olan yapıda.. 


Veee en çok sevdiğim 2.ruj SMASHBOX Electric Pink ... Mat yapısı ve inanılmaz kalıcılığı ile beni kendine tutsak eden bu yaz elimden düşürmeyeceğim bir renk .. Mat olmasına rağmen sürümü gayet kolay ..


CLINIQUE Chubby Stick İntense serisini çok seviyorum ve mutlaka çantamda bir renhi bulunur.. 05 Plushest Punch ise hem yoğun rengi hem de kolay sürümüyle beni mutlu eden rujlarım grubunda :) 


Dior Addict Electric Mauve ise benim çok nadir yaptığım 3.kere aldığım rujlardan .. Ve kesinlikle bronz renk ruju .. Frost yapıda olduğu için uygulaması kolay ve sedefimsi parlaklığı , gloss görünümü benim hoşuma gidiyor.. 

Sevgiler :) Hiç yorum yok: