12 Mayıs 2015 Salı

BRAUN Silk-êpil 9 ile Yaza Merhaba !!!

Son yıllar da her ne kadar Lazer Epilasyon revaçta olsa da benim gibi sarı tüyleri görmeyenler için ve bazı sağlık problemlerinden dolayı uygulamayanların hüsranı .. Ben ne kadar lazer makinası varsa denedim ama ''Cıkss'' görmüyor.. O yüzden hep Sir Ağda ya da Epilasyon Aleti ile kıl sorunundan kurtuluyorum.. Fakat yaz aylarında sir ağda biraz sıkıntılı çünkü gerekli olan uzama noktasına gelene kadar pantolonlara sığınma durumundayım .. 
Epilasyon aletlerinde de yine Braun kullanıyordum ama canım çok acıyordu .. Son çıkan Silk-êpil 9 ile tanışınca durumlar biraz farklılaştı ;Braun Silk-épil 9 en hassas sonuçları, şimdiye kadarki en kısa zamanda sunuyor! %40 daha geniş başlığı tek bir harekette daha fazla tüyün yakalanmasını ve alınmasını sağlarken; daha geniş, daha uzun ve daha derin cımbızlara sahip Micro Grip Cımbız Teknolojisi epilasyon performansını artırarak Silk-épil 9’u Braun’un en etkili ıslak ve kuru epilatörü yapıyor. En yeni eğimli geometriyle birlikte Silk-épil 9 cilt ile daha yakın temas sağlayarak ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri alıyor. 

Kadınlar böylece 4 haftaya kadar kalıcı, pürüzsüz ciltlerinin tadını çıkarıyor.

Tüm bunların yanında; darbe şeklinde aktif vibrasyonlar yapan yüksek frekanslı masaj sistemi, cilde uyum sağlayan hareketli başlık ile birleşerek cildi daha iyi ve daha nazik bir performansa hazırlıyor. Bu sayede düzenli kullanımda epilasyon acısız hale geliyor.

Optimum Sonuçlar: YENİ %40 daha geniş başlık ve Micro-Grip Cımbız Teknolojisi tek bir harekette daha fazla tüyün yakalanmasını ve alınmasını sağlıyor. Bunun sonucunda Braun’un şimdiye kadarki en hızlı ve en hassas epilasyonu ortaya çıkıyor!


Islak ve Kuru: Günlük rutininize uygun olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan Braun Silk-épil 9 %100 su geçirmezdir ve daha nazik epilasyon için banyoda ya da duşta kullanılabilir. Düzenli kullanımda, epilasyon neredeyse acısız hale gelir.


2 Başlık , Temizle Fırçası , Şarj Aleti ve Saklama çantasıyla beraber satılıyor.. Kolaylıkla çantaya atıp taşınabiliyor .. O yüzden bundan sonra tatillerimde hep yanımda olacak :) Islak/Kuru her 2 şekil de kullanabiliyoruz ben daha önce ıslak kullanım için uygun olan bir epilasyon aletine sahip değildim ; Silk-êpil 9 bana hediye edildiğinde ilk sevindiğim nokta bu oldu .. Özellikle genital bölge de kullanım için eskisini asla tercih edemiyordum ama ne cesaretse bu modelini denedim .. Önce bacak ve kol altımda denedim ; başlığında ki masaj sistemi gerçekten acı hissettirmiyor.. Sonrasında duşta genital bölge için denediğimde ise ile işlemi tamamladım .. Bu kadarını ben açıkcası beklemiyordum ; ıslak kullanımın etkili olacağını bu kadar düşünememiştim .. 

2 farklı kademesi var .. Nazik bölgelerde 1 , daha hızlı ve geniş bölgeler de ise 2.kademesini kullanıyorum .. 
Ayrıca önünde ki ışık sayesin de en ince tüyleri bile kaçırmanıza müsade etmiyor.. 


İlk kutuyu açtığımda şarja takıp 8 saat kadar beklettikten sonra kullandım .. Bütün epilasyon işlemimi bitirdikten sonra bile şarjı bitmedi.. 
Bonus Paketler: Tepeden tırnağa güzellik deneyimi için Braun çeşitli Bonus Paketler sunuyor. Tüm vücut epilasyonu için, Braun, Silk-épil 9 ile birlikte Braun Face epilatör kullanımını öneriyor. Temizlik arayışında olanlar için, manuel fırçalamadan 6 kat daha etkili bir temizleme fırçası bulunan bir paket de mevcut. Peeling sevenler için, Silk-épil 9 SkinSpa arzu edilen en iyi 2’si 1 arada epilasyon ve peeling sistemi. İşte komple güzellik rutininiz!


YENİ Braun Silk-épil 9+vücut peeling fırçası (Skin SPA)’nın tavsiye edilen satış fiyatı:519 TL
YENİ Braun Silk- épil 9+ yüz temizleme fırçası’nın tavsiye edilen satış fiyatı: 489 TL
YENİ Braun Silk- épil 9’un tavsiye edilen satış fiyatı: 464 TL


Hiç yorum yok: