19 Nisan 2015 Pazar

Tohumdan Gelen Güzellik / AVON Nutra Effects

Yeni AVON Nutra Effects Serisi, doğanın mucizesi tohumlardan gelen güzelliği kadınların cildine taşıyor. Aktif Tohum Kompleksi içeren yeni Nutra Effects serisi, tohumların güçlü özleriyle cilt bakımını yeniden tanımlıyor.
Paraben ile boya içermeyen ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olan Nutra Effects serisinde; canlandırıcı etkisiyle cennet çiçeği tohumları, nemlendirme için chia tohumları, yaşlanma karşıtı etkisiyle nar tohumları kullanılıyor.
Aktif Tohum Kompleksi içeren 5 yeni seri
Canlandırıcı güç: Cennet çiçeği
Beyaz cennet çiçeğinde bulunan renkli tohum da renk bozukluklarına ve eşit olmayan cilt tonuna yol açan pigmantasyonu azaltmaya yardım ediyor. Nutra Effects Radiance serisindeki ürünler de cennet çiçeği tohumu içeriyor. Cilt tonunu  düzgünleştiriyor, eşitlenmiş bir cilt tonu ve capcanlı bir görünüm kazandırıyor. Serinin Yenileyici Gece Kremi ve Gündüz Kremi SPF 20 ürünleri bulunuyor.
Cilt nemini korumak için ideal çözüm: Chia
Maya dilinde ‘güç’ anlamına gelen chia tohumunun sağladığı tüm ayrıcalıklar Hydration ve Balance serilerinde bulunuyor. Chia, Omega-3 yağ asitleri, karbonhidratlar, protein, lif, kalsiyum ve antioksidanlar içeriyor.
Hydration serisi chia’nin kendi ağırlığının 12 kata kadar suyu içine hapsetme özelliği ile, uygulandığı anda milyonlarca nem hücresinin ihtiyacını karşılıyor. Böylece 48 saate kadar nemlendirme sağlıyor. Hydration serisinde Jel Krem ve Gündüz Kremi SPF 15 bulunuyor.
Balance serisi ise chia tohumu ve cildin yağ üretimini kontrol etmeye yardım eden mineral matlaştırıcı pudra içeriyor. Mineral matlaştırıcı pudra kendi ağırlığının % 110 katı gözenekleri tıkayan yağı absorbe ediyor. Böylece yağlı ve parlak görünen cildi matlaştırırken, cildin nem dengesini koruyarak güzel ve mat görünüm kazandırıyor. Seride Yağ İçermeyen Jel Krem ve Gündüz Kremi SPF 15 yer alıyor.Yaşlanma karşıtı güç: Nar
Güçlü bir antioksidan olan nar da Nutra Effects’in Ageless ve Ageless Advanced serilerinde kullanılıyor. Ageless serisi, cilt yaşlanmasının ilk belirtileri olan ince kırışıklıklarla sıkılık kaybını azaltıyor. Eşit olmayan cilt tonunu düzgünleştiriyor. Serinin Gece Kremi ve Gündüz Kremi SPF 20 bulunuyor.
Derin kırışıklıklar, sıkılık kaybı ve yaşlılık lekelerini azaltmak için de Ageless Advanced ürünleri bulunuyor. Nar tohumları ve bitki seramidleri cildin koruyucu tabakasını güçlendiriyor. Seride Gece Kremi ve Gündüz Kremi SPF 20 yer alıyor.
Nar içeren ürünler, düzenli kullanıldığında daha genç bir cilt görünümü için cildin destek yapılarını, kolajen ve elastini güçlendiriyor.
Tanışma fiyatı

Avon, kadınları Nutra Effects ile tanıştırmak ve ciltlerine özen göstermelerini sağlamak için seriyi çok özel bir teklifle satışa sunuyor. Serideki ürünlerin fiyatları, 9,95 TL’den başlıyor.Hiç yorum yok: