20 Nisan 2015 Pazartesi

Selülitlerinizden Kurtulun ! KRAUTERHOF Anti-Cellulite Serum ve Jel (Sürpriz)

Yaz geldi ve acil zayıflamak gerekiyor .. Tabii selülitlerden de kurtulmamız lazım .. 
Ben de 3 sene önce kullanıp çok memnun kaldığım KRAUTERHOF Anti-Cellulite Gel bu yıl Serum'unu da çıkarmış .. Bu kadar memnun kaldığım bir ürünün serumunu da denemek istedim.. 

Bu yazının sonunda sizi bir sürpriz bekliyor :) 

KRAUTERHOF Serum sorunlu bölgeye uyguluyorum 1-2 dakika sonra Anti-Cellulite Gel'ini uyguluyorum .. Serum daha ince yapılı olduğu ve daha etkili olduğu için bağ dokulara kadar iniyor böylelikle Anti-Cellulite Gel etkisini daha da arttırıyor.. 10 gün sonunda gözle görülür bir sonuç alıyorsunuz.. 10 gün sonunda da sadece Anti-Cellulite Gel ile devam ettim ..

Beni etkileyen en güzel yanlarından biri fiyatı oldu .. Piyasada satılan 400-500 TL 'lik inceltici ve selülit kremleriyle aynı diyebilirim.. 
Serum'un fiyatı 53 TL gibi bir şey .. Gratis'lerde hiç indirime girdiğini görmedim fakat Migros'ta indirime girdiğini duydum.. 
İçeriğinde Kafein , El Carnitine bulunuyor.. Kafein'nin selülitlere çok iyi geldiğini daha önce duymuştum.. Hatta sabahları aç karnına sade kahve selülitlerle ciddi anlamda savaşıyor .. 

Pompalı ambalajıyla kullanım kolaylığı sağlıyor .. 

Kullanımı :  10 gün boyunca akşamları sorunlu bölgenize masaj ile uyguluyorsunuz ..İlk sürdüğünüzde 5 dakika sonra yanma hissediyorsunuz ..Hatta bu yanma ciddi boyutta ''Yandım Allah'' şeklinde oluyor :) Kendimi buzlu suyun içine atasım geliyor.. Elimle uyguladığım bölgeye tuttuğumda herhangi bir ısı hissetmiyorum fakat içerden alev alev yanıyor.. Yaklaşık 20 dakika sonra geçiyor.. 


Gelelim Anti-Cellulite Gel'e bu bakım jeli , güçlü etken madde kompleksi sayesinde yine ısıtma etkisi ile cilt görünümünün düzeltilmesine yardımcı oluyor.. Kokusu benim çok hoşuma gidiyor mentollü bir kokusu var.. Yine formülasyonunda Kafein ve Carnitine var .. Sadece selülitlerle savaşmıyor aynı zamanda inceltici etkisi de var.. 
Ayrıca içeriğinde ki Panthenol sayesinde cildinizi nemlendiriyor.. 

Fiyatı: 39 TL

Tabii bunları kullanırken diyet ve spor yaparak etkisini ve verimini de daha çok kuvvetlendirmeniz gerekiyor.. Aynı zaman da su içmeyi asla unutmamamız lazım .. 


Kullanımı: Her gün akşam istenilen cilt bölümlerine sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Uygulama esnasında 15-30 dakika arasında değişen bir ısınma etkisi görülecektir. Bu ısınma etkisi, etken maddelerin aktivasyonundan kaynaklanmaktadır, cilt tipine ve uygulama dozuna göre değişebilir. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır


Yazının sonuna geldiğimize göre size SÜRPRİZ .. 5 İntagram Takipçim Anti-Cellulite Jel sahibi olucak .. Bunun için sizi İntagram hesabıma davet ediyorum .. Detayları oradan paylaşmış olacağım :) 


Hiç yorum yok: