13 Nisan 2015 Pazartesi

RUJUM BENİM İMZAM !

Selam size süper bir haberim var .. 

15 gün boyunca her gün 1 kişi Orjinal Boy NARS , Make Up For Ever ve SHISEIDO ruj kazanıcak :) 

Bir kadının en kuvvetli silahlarından biri rujudur.. François Nars '' Ruj , yüz üzerinde o kadar etkili ki kadına adeta güç katıyor'' demiş .. Doğru da demiş :) Ben özellikle koyu tonlu rujlar sürdüğümde kendimi çok farklı hissediyorum.. 

Şimdi size büyük haber :) Makyaj çantanızda ki NARS , SHISEIDO ve Make Up For Ever markalı rujlarınızı hemen aynanızın önüne alıyorsunuz ve size en çok yakışanı seçip uyguladıktan sonra selfie çekiyorsunuz #rujumbenimimzam etiketiyle instagram adresinizde yayınlıyorsunuz.. Yarışma Kuralları : 

Makyaj Trendi jürisi (EN ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTLERİ) her gün 1 kadına 1 ruj hediye ediyor. Hediye edilecek ruj orijinal boy Nars, Make Up For Ever veya Shiseido olacak. Bu 3 markaya ait rujlarından en sevdiğini sür, selfie'ni profilinde paylaş, Makyaj Trendi'ni etiketle (@makyaj_trendi); rujun markasını ve numarasını/adını hashtag olarak koy! #rujumbenimimzam hashtag'ini de eklemeyi asla unutma! Makyaj Trendi jürisi en güzel ruj ve uyumlu makyajı seçecek; bu kişi de ruju kapacak! Her gün yeni bir şans! 

YARIŞMAYA KATILMASINI İSTEDİĞİN ARKADAŞLARINI DA ETİKETLE, ONLARI DA YARIŞMAYA DAVET ETMEYİ UNUTMA!
- Bir günde birden fazla paylaşım yapamazsın, o yüzden en sevdiğin ruju seçmeyi unutma! 
- 15 gün devam edecek yarışmanın başlangıç tarihi 13 Nisan Pazartesi'dir.
- Eğer yarışmayı bir kere kazandıysan bir daha yarışmaya katılma hakkın yok.
- Eski paylaşımları etiketleyerek yarışmaya katılmak geçerli değildir, 13 Nisan'dan itibaren yapılan paylaşımlar geçerlidir.
- Yarışmayı kazananlardan, kazandıkları ruj ile birlikte fotoğraflarını DM'den (özel mesaj-instagram) göndermeleri istenecektir. (Yarışma sonrası)

Örnek 3 katılım: Rujunu sür, selfie'ni çek profilinde paylaş; 
@makyaj_trendi #rujumbenimimzam  #nars  #audaciousrita
@makyaj_trendi #rujumbenimimzam  #makeupforever  #rougeartistintense23
@makyaj_trendi #rujumbenimimzam  #shiseido  #veiledrougeRS70Bir örnek benden gelsin :) 


Hiç yorum yok: