21 Nisan 2015 Salı

NARSISSIST DUAL-INTENSY EYESHADOW PALET

Selam ; 
İnstagram hesabımda Narsissist Dual-Intensity Far Paletinden defalarca bahsetmiştim.. Nars Dual-Intensity Farlarının en beğenilenlerini bir palette toplayıp biz makyaj severlerle buluşturdu ..Hatta bu far paletine özel ek bir renk ekledi ki o renk benim favorilerim arasına girdi .. 

 Ben öncelikle bu paleti yurt dışından aldıracaktım daha uygun olur diye fakat Makyaj Trendi sitesinde aynı fiyata görünce ufak çaplı bir şok yaşadım .. Alışılagelmiş bir durum değil nihayetinde :) Yurt dışı satış fiyatı 79 USD (206 TL) Türkiye satış fiyatı ise 200 TL ..


Klasik ambalajlarının dışında aynalı hoş bir ambalajı var .. 


İçerisinde 8 farklı ışıltılı far bulunuyor .. Islak-Kuru 2 şekilde de kullanabiliyoruz.. 
 Aynı zaman da Nars 49 numara far fırçasının seyahat boyu var.. 49 numara far fırçasının normal satış fiyatı 95 TL.. Fırçanın en büyük özelliği ıslak-kuru far kullanımları için tasarlanmış olması .. Dayanıklılık konusunda ise ; 

*Bazsız kuru kullandığınızda en fazla 3-4 saat 
*Baz ile kullandığınızda 8 saat 
*Islak kullandığınızda ise 12 saate kadar kalıyor .. Kolay uygulanabilecek bir kaç görsel hazırladım sizler için .. 


Paletteki farlar: Himalia (topaz),Europa(pembe-şeftali),Ursa Major YENİ (kahverengi), Subra (mürdüm), Andromeda (toz pembe), Lysithea(gri), Giove(lacivert), Sycorax (siyah) 


Himalia , Subra , Ursa Major ve Europa renkleri benim favorilerim ... 
Nars ve Sephora mağazalarından , Online satın almak için ise Makyaj Trendi (Tıklayınız) sitesinden temin edebilirsiniz..

Hiç yorum yok: