2 Nisan 2015 Perşembe

NARS Kalem Rujlar / Never Say Never - LODH!

Dudak Kalemlerinin tek başına uygulanabilirliğinin revaçta olduğu dönemdeyiz.. Fakat dudak kalemleri tek başına kullanıldığında bir süre sonra dudaklarda ciddi oranda kuruma yaşattığı için NARS LİP PENCIL'lar damgayı vurdu .. 

Aslında uzun senelerdir kalem rujlar vardı fakat NARS'tan sonra daha çok hayatımıza girdi .. Hatta Fusion Beauty markasının kalem rujlarını beğenerek kullanıyordum ama Türkiye'de olmayışından dolayı o hevesim sonradan yok oldu ..Şimdi NARS ile tekrar kalem rujlara geri dönüş başladı :) 


NARS LIP PENCIL'lar 3 farklı yapıda ;

*Saten 
*Mat
*Gloss 

Matte ve Satin serisinden olan ve bahara en uygun renkler olduğunu düşündüğüm LODH! ve Never Say Never 
Dragon Girl ve Cruella renklerine de göz diktim ama sanırım önümüzde ki kış aylarına doğru alırım .. Artık yaz geliyor :) LODH! rengi saten yapıda parlak duran mercan tonlarında .. Gün boyu dudakları nemli tutuyor herhangi bir kuruluk yaşamadım.. Aynı zaman da dudağa rengini doygun bir şekilde verdiği için tek kat sürmek yeterli geliyor.. Bende 4-5 saate kadar kalıcığı var ama kalıcılık konusunda kesin bir şey söyleyemem çünkü dudak yiyen bir insan da 10 dakika sonra da gidebilir yemeyen insan da 8 saatte kalabilir :) 

Never Say Never rengi Mat yapıda mavi alt tonlu pembe .. Mat yapılarda hafif bir kuruluk olabiliyor bunu gözardı etmemek lazım .. Ama dudak nemlendirici kullanırsanız bunu önleyebilirsiniz.. 
Mat yapının da kalıcılığı hemen hemen aynı .. 

Nars ve Sephora mağazalarından temin edebilirsiniz.. Online olarak Makyaj Trendi sitesinden alabilirsiniz.. Tıklayınız 


Hiç yorum yok: