9 Nisan 2015 Perşembe

Cildinizin Ve Fondötenizin Gücünü Arttırın / MAKE UP FOR EVER STEP 1 EQULIZER


MAKE UP FOR EVER Step 1 Equlizer ile makyaj bazlarına büyük bir yenilik kattı .. 10 farklı primer serisini piyasaya çıkardı ..Aslında asıl merak ettiklerim Mattifying ve Smoothing ; Benim kendimde ve müşterilerimde denediğim ise Hydrating ve Radiant Yellow .. 
O zaman hadi hem kendi deneyimlediklerimi hem de diğerlerinin ne amaçla kullanıldıklarını inceleyelim ; 10 farklı primer demiştim .. Bunların 5 tanesi cilt problemlerini çözmeye , 5 tanesi de cilt rengini eşitlemeye ve aydınlatmaya yarıyor.. 
STEP 1 SKIN EQUALIZER, cildi makyaja hazırlamanın da ötesine geçerek; cildi dengeliyor, yumuşatıyor ve sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. Fondötenin etkisini üç kat artıran STEP 1 SKIN EQUALIZER, 6 farklı cilt sorununu görünmez kılıyor. Fondötenin performansını ve kalıcılığını artıyor.

STEP 1 SKIN EQUALIZER primer ürünler iki kategoriye ayrılıyor, STEP 1 SKIN PREPARATORS, ürünler cilde matlık kazandırıyor, yumuşatıyor, nemlendiriyor ve besliyor. Ayrıca yağlı, kuru, nemsiz ve belirgin gözenek gibi cilt sorunlarını ortadan kaldırıyor. İkinci kategori STEP 1 COLOR CORRECTORS ise cilt tonunu dengeliyor.

STEP 1 Skin Preparators:

STEP 1 Mattifying Primer: Renksiz bir ürün olan Step 1 Mattifying Primer, parlamayı önleyerek cildin uzun süre mat kalmasını sağlıyor.

-          STEP 1 Smoothing Primer: STEP 1 SKIN EQUALIZER serisinin yıldız ürünü olan STEP 1 Smoothing Primer, saten dokulu ve yağsız formüle sahip olan ürün; gözenekleri kapatıyor, Primer ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmek için de kullanılabilir.   STEP 1 Smoothing Primer erkeklerde de burun ve yanaklarda kullanılabilir.

STEP 1 Hydrating Primer :Nemsiz ciltlerin yorgun ve donuk görünme problemlerini gideriyor..
STEP 1 Hydrating Primer özel formülü sayesinde cildi tazeleyip ferahlık kazandırıyor.
STEP 1 Nourishing Primer: Kremsi yapıya sahip olan ürün, kuru ve nemsiz cildi besleyerek elastikiyet kazanmasına yardımcı oluyor.


STEP 1 Color Correctors:

Yeşil, mavi, pembe, turuncu, sarı ve karamel olmak üzere 6 farklı renkte hazırlanan STEP 1 Color Correctors, cilt tonunu dengeliyor.

STEP 1 Kızarıklık Düzenleyici Primer: Sadece kırmızılık sorunu olan bölgelere lokal olarak uygulanmalıyor ve nemlendiriyor.
STEP 1 Radiant Primer (Açık pembe): Solgun ve donuk ciltler için olan pembe renkli ürün, cildi nemlendiriyor ve sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor..
STEP 1 Radiant Primer (Mavi): Solgun ciltler ve kızarıklığı aydınlatmak için uygun olan mavi renkli ürün, cildi nemlendiriyor ve sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor..
STEP 1 Radiant Primer (Şeftali rengi): Cildi nemlendirip sağlıklı bir parlaklık kazandıran şeftali rengi ürün, orta ve bronz renkli ciltler için.
STEP 1 Radiant Primer (Sarı): Orta- koyu renkli ciltler için geliştirilen sarı renkli ürün, cildi nemlendirip parlaklık kazandırıyor.
STEP 1 Radiant Primer (Karamel rengi): Esmer tenlerin kullanımına uygun olan ürün, Cildi nemlendiriyor, sağlıklı bir parlaklık katıyor.
Eveett gelelim benim deneyimlediklerime ve şahsi yorumlarıma ; 

Step 1 Radiant Primer ( Sarı ) : Ben bu ürünü müşterilerimde deneyimledim benim cildimde cansızlık ve ışıltı problemi yaşamıyorum .. Ciltlerinde cansızlık yaşayan ve özel makyajlarında cildini daha canlı ve ışıltılı isteyen orta ve koyu renkli kişilerde  uygulayarak çok güzel bir verim aldım .. Fondötenin etkisini güçlendirip üzerine sabitleyici pudra , allık vs. uyguladığım halde  o ışıltıyı kaybetmiyor..  
Sarı renkte yoğun yapılı krem kıvamında .. Kendim de denediğim de ise ilk uyguladığımda cildime inanılmaz güzel bir serinlik veriyor bu his benim hoşuma gitti.. Diğer kullandığım ise ;

Step 1 Hydrating Primer : Fluid losyon kıvamında .. Dönem dönem kuruluk yaşayan cildimde burun ve alın kısmında fondöten pütür pütür duruyordu bunu ortadan kaldırarak fondötenin de etkisini arttırıyor.. 


Sephora , Make Up For Ever Mağazalarında , Online satın olmak için Maktaj Trendi (Tıklayınız) sitesinden temin edebilirsiniz.. 
Fiyat : 90 TL 

Hiç yorum yok: