5 Mart 2015 Perşembe

Yağlı Ciltler İçin CYRENE Advanced Micro Peeling

Peeling'in haftalık cilt bakım rutininde ki önemini daha önce ki yazılarımda belirtmiştim.. Peki her peeling her cilde olur mu ? Tabii ki de olmaz.. CYRENE markası da bu konuda oldukça hassas ve 2 çeşit peelingi mevcut bunlardan biri yağlı ciltler için Advanced Micro Peeling diğeri Kuru/Normal Ciltler için Hydra Radiance Micro Peeling  ..CYRENE Advanced Micro Peeling içerisinde Salisilik Asit ve Çay Ağacı yağı sayesinde ciltteki fazla sebum salgısını dengeliyor.. 
Micro Partikülleri ve Kremsi yapısı sayesinde haftada 2-3 kere rahatlıkla kullandım .. 
Partikülleri orta dereceden daha az sertlikte çok hafif hissediyorum cildimde .. Genel de benim cildim peeling sonrası aşırı kızarırdı bu üründe öyle bir durum söz konusu olmadı .. En sevdiğim özelliklerinden biri de pompalı ambalajı oldu.. 


Cildimin akneli olduğu dönem de ise aknelerin üzerine getirmeden kullanmaya özen gösteriyorum.. Çikolata yediğim zamanlar benim cildimde minik minik sivilceler oluyor bu ürünle onları bir güzel temizliyorum onun dışında mikrobik aknelerin üzerine getirmiyorum.. 

2 pompa avucumun üzerine sıkarak temizlenmiş ve gözenekleri açılmış cildime 2-3 dakika dairesel hareketlerle uyguluyorum sonrasında bolca serin suyla yıkıyorum .. Ardından nem maskesi uyguluyorum .. 
Aynı zaman da içinde ki Beyaz Fransız Kili cilt üzerinde bulunan  kir ve toksinleri yok ederek detoks etkisi yapıyor.. Doğal Jojoba , Tatlı Badem ve Ay Çekirdeği yağları ile cildin bariyerlerini güçlendirerek nem ve elastikiyet kazandırıyor.. 


CYRENE Advanced Micro Peeling CYRENE Online sitesinden ulaşabilirsiniz.. 
Fiyat : 75 TL

Hiç yorum yok: