6 Mart 2015 Cuma

SKINCODE Exclusive Cellular Eye-Lift Power Pen / Göz Çevresi Sıkılaştırıcı Bakım Kalemi


Göz çevremizde zamanla kırışıklığın yanı sıra elastikyet kaybı meydana gelir bunun için Lifting özellikli bakım ürünlerini kullanmamız göz çevresini toparlamamızda yardımcı olur.. Bu elastikiyet kaybı cildin yaşına , çevresel faktörlere ve genetiğe bağlı olabiliyor.. Son 2 aydır SKINCODE markasının EXCLUSIVE serisinde ki Cellular Eye-Lift Power Pen ürününü kullanıyorum .. Benim için en büyük özelliği makyaj üzerine de gün arası rahatlıkla kullanmam oldu .. Bu roll-on göz serumu içeriğinde ki kafein sayesinde göz çevresine enerji vererek nemlendiriyor ve canlandırıyor .. Aynı zaman da kullanmadan önce 15-20 dakika kadar buzdolabında bekletirseniz roll-on kısmında ki metal sayesinde göz çevresinde ki şişlikleri indirmekte yardımcı oluyor.. Roll-On başlığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor, çantama atıp çıkıyorum .. Bu tarz sipesifik ürünler benim hep dikkatimi çekmiştir ama başarı konusunda tereddütüm olsa da kullanım sonrası ortadan kalkmış oldu .. 
İlk sürdüğünüz de göz çevrenizde hafif bir gerilme yaşıyorsunuz , 1 saat sonra bu gerilmenin yerini kısa süreli nem alıyor .. Göz kapaklarına da uyguluyorum .. Makyaj üzerine rahatlıkla uygulayabiliyorum asla makyajımda bozulma olmuyor aksine daha da kalıcı olduğunu gördüm :) Yağlılık hissi kesinlikle olmuyor su gibi bir yapısı var.. 


Göz çevresi nemlendiricisi değildir.. Bu konu da açıklık getirmek istedim sadece göz çevresinin toparlanıp , şişliklerini indirmeye ve canlandırmaya yarıyor.. Ayriyeten göz çevresi nemlendiricisi kullanmanız gerekiyor.. 
Fiyat : 80-90 TL arası 
Yetkili eczanelerden temin edebilirsiniz... 

Hiç yorum yok: