11 Mart 2015 Çarşamba

Ovalama Gerektirmeyen Peeling / KIEHL'S Over-Night Biological Peel


Özelliğini ilk duyduğumda tepkili bir yaklaştım ''olur mu öyle şey saçma'' dedim fakat denemek istedim ve uzun süre denedim .. 
Cildin doğal soyulma sürecini desteklediği ve gözle görülür oranda yumuşak ,pürüzsüz ve canlı bir cilt elde ettim..
Hafta da 1-2 kere sadece gece yatarken cildime uyguluyorum (göz çevresine kullanmıyorum) asla silmiyorum veya durulamıyorum sabah kalktığımda hala daha cildimde bir tabaka oluyor onu da suyla yıkayıp temizliyorum .. İşte sadece bu kadar basit kullanımı :) 


Temel İçerikleri : 

HEPES : Hydroxyethylpiperazone Ethane Sulfonic Acid (HEPES) cildi nemlendiren organik kimyasal bir ajandır. Bu sentetik madde hem çok etkin hem de çok yumuşak bir ariındırıcıdır.Hepes mekanik değil fizyolojik bir arındırıcıdır. Bu sayede ciltte kızarıklık olmasını engeller.Hepes glikolik asit kadar güçlüdür ve cildin Hepese toleransı yüksek seviyededir.

Sodyum Hyaluronate : Sodyum Hyaluronate (Hyaluronic Acid) ciltte doğal olarak bulunan bir asittir.Etkin bir nemlendiricidir.Ciltte suyu tutma etkisiyle bilinmektedir.Bu sayede cildi nemlendirmektedir.

Urea : Cildin epidermis tabakasında (cildin en üst katmanı)bulunan bir enzimdir.Urea hücre yenilenmesi sürecini hızlandırır ve cilt yüzeyindeki ölü hücrelerin atımını tetikler.Bu içerik sentetiktir ve cildin üst yüzeyinde suyu tutma gücüne sahiptir.Bu sayede insan cildi için doğal bir nemlendirici olarak çalışır.


Ürünün Cilde Faydaları : 
*Cildin doğal soyulma sürecini hızlandıran gece arındırıcısı.
*Güvenli , etkin ve yumuşak bir soyma işlemi için doğal içeriklerle formüle edilmiştir.
*Urea cildin sert kısımlarını hafifletir,hücre yenilenmesini arttırır ve ölü hücrelerin ciltten arındırılmasını hızlandırır.
*Hepes ve sodyum hyaluronat cildi yoğun olarak derinlemesine nemlendirir.
*İlk uygulamadan itibaren cildi yeniler, dokuyu yumuşatır, cilt rengini dengeler ve cilde canlılık kazandırır.
*Tüm ciltler için uygundur.

Kullanım Önerileri : 
*Ürünü uygulamadan önce cildi derinlemesine temizleyiniz.
*Ürünü geceleyin tüm tüze uygulayın.Göz çevresine getirmetin .Ciltte kurumasını bekleyin ama tamamen kurumayacaktır.
*Tüm gece boyunca cildinizde burakın , sabah ise sıcak suyla cildinizi yıkayarak arındırın.

Over Night Biological Peel 'in performansı glikolik asit ile aynıdır.Buna ek olarak ciltte hassasiyet yaratmaz ve daha yumuşak bir formüle sahiptir.KİMYASAL ARINDIRICI İLE BİYOLOJİK ARINDIRICI ARASINDAKİ FARK 
Temel fark ölü hücreleri arındırmak için kullanılan solüsyondur.
Kimyasal Arındırıcı : Asitli kimyasallarla epidermisin üst yüzeyindeki tabakalar soyulur.Alttan gelen cilt yüzeye çıkar.
Biyolojik Arındırıcı : Doğal bir solüsyondur.Ölü hücreler arasındaki bağı kırar.Bu arındırıcılar cildi yumuşakça temizler ve aynı zamanda nemlendirir.KIEHL'S mağazalarında ya da KIEHL'S sitesinden telefonla sipariş verebilirsiniz. 

Fiyat : 145 TL

Hiç yorum yok: