5 Mart 2015 Perşembe

Kür Bakım Dönemi Başladı ... SKINCODE EXCLUSIVE CELLULAR PERFECT CİLT KAPSÜLLERİ İncelemesi

Kür bakımlarını çok severim cildi yeni döneme hazırlar..Ben genel de Eylül ve Şubat aylarında kür bakımlarımı yaparım yani yeni mevsimlere girdiğimiz dönemde.. SKINCODE Exclusive serisinde ki Hücresel Cilt Kapsülleri de bu dönemde kullandığım kür bakımım oldu .. 
Bana gönderilen ürünün içerisinde 15 tane vardı normalde ürün 45 tane yani 1,5 aylık bir kür bakımı .. 15 tanesinin sonucunda olarak cildim de pürüzsüzlük ve dolgunluk hissetmeye başladım .. Aynı zaman da içerdiği güçlü antioksidanlar sayesinde cildimde bariyer oluşturarak dış etkenlere karşı daha dirençli olmasını sağladı .. Benim cildim karma olmasına rağmen en ufak çevresel faktöre karşı duyarlılık gösteriyor.. O dönemde böyle bir durumla karşılaşmadım.. 


İçeriğinde beni en çok etkileyen Gotu Kola oldu .. Gotu Kola tabletini ayrıca kullanan bir olarak vücudumda ki kan akışını düzenleyerek selülitlerin oluşumunu önleyen ve geçiren aynı zaman da bağ dokularda ki kolajen miktarını arttıran bir madde.. Bu yüzden dikkatimi daha çok çekti ..
Üzüm çekirdeği de en güçlü antioksidanların başında gelir cildin yaşlanmasını geciktirir.. 

 İçeriğindeki geleneksel tıpta yaraların iyileşmesi için kullanılan “ölümsüz çiçek” özleri,  hücresel rejenerasyonun oluşumuna yardımcıdır bu sayede yaşlanmış cilt dokusunun yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Ginseng özleri ise, cilde mineral takviyesi yaparak, yeniden yapılanmasını cildi elastikiyetine yeniden kavuşmasını destekler.  

Kullanımı : Her akşam temizlenmiş cildime serumdan sonra 1 kapsülü elimin üzerine sıkarak cildime eşit olarak yayıyorum.. Üzerine istenirse nemlendirici uygulanabilir ama ben gerek görmedim.. İlk verdiği his kadifemsi cilt oluşturuyor ve ben bu hissi sevdim.. 

Kapsülü yakından incelediğimizde içerisinde minicik şeftali renkli maddeler var .. 

45 Adet Kapsül Fiyat : 259 TL

Hiç yorum yok: