25 Mart 2015 Çarşamba

Göz Altı ve Cilt Kusurlarını Kapatıcı NARS Radiant Creamy

Son zamanlar da NARS Radiant Creamy Kapatıcıdan o kadar çok bahsedildi ki açıkcası bende merakımı yenemedim ve denemek istedim.. Kapatıcılar göz altlarını olduğu kadar ciltte ki sorunlu bölgelerinde en büyük kurtarıcıları .. NARS Radiant Creamy likit olmasına rağmen güçlü bir kapatıcı .. 


Makyaj ürünlerinin ilk sıralamalarında yerini alan kapatıcılarda kavanoz ya da tüpten sıkmalı olanlara istinaden aplikatörlü ambalajlar daha kullanışlı .. Çünkü kavanoz ürünler bakteriye açık , tüpten sıkmalı olanlarda da istediğimiz miktarın üzerinde gelme olasılığı çok yüksek .. O yüzden aplikatörlü ambalajlarda kendi istediğimiz kadar ürünü ve eşit miktarda bölgelere uygulayabiliyoruz.. 


www.makyajtrendi.com adresinden Custard rengini sipariş etmiştim fakat bana biraz koyu geldiği için ChunliBeauty'de olan Vanilla rengiyle takas ettik .. Benim gibi bembeyazsanız en ideal renk .. 
Aslında 10 rengi var fakat Türkiye'de 6 rengi mevcut ..


Göz altı kapatıcılarında uygulamada ters üçgen yöntemi dediğimiz kaş bölgesinin bitiş yerinden burun kenarına doğru uyguluyoruz böylelikle o bölge de aydınlatılmış oluyor ve makyaj bütünlük sağlıyor.. 
Aynı zaman da sorunlu olan bölgelere de lokal olarak uygulayabiliyoruz ki çok kalın fondöten kullanmamıza gerek kalmıyor .. 


İnce yapıda olmasına rağmen yoğun kapatıcılar gibi etki vererek tamamen kusurları kapatıyor.. Kullanmadan önce göz altınızı nemlendirmeniz gerekiyor.. Ben kalın yapı da olsa ince yapı da olsa bütün göz altı kapatıcılarının altına mutlaka göz altı nemlendiricisi uygularım çünkü sonucu ciddi şekilde değiştiriyor.. Ve uygulama yaptıktan sonra gözünüz yukarıya bakar şekilde son kez parmaklarınızla düzeltip sabitleyici pudrayı uyguladığınız müddetçe sorun yaşamıyorsunuz.. Onun dışında göz çizgilerinize bağlı çizgilere dolma problemini mümkün olduğunca yaşamazsınız.. 

Geçen hafta NARS Radiant Creamy Kapatıcıyı 3 farklı müşterimde denediğimde hepsi de çok memnun kaldı .. 3 farklı müşterim derken 24 , 56 ve 35 yaşında olan kişilerdi .. Bununla ilgili geri dönüşlerini özellikle istedim .. Ve 3'ünün de geri dönüşü iyiydi .. 
Benim göz altlarımda problem olmayan bir dönemdeyim .. Zaman zaman uykusuzluğa bağlı morluk yaşıyorum fakat şu aralar böyle bir problemim yok .. Göz pınarıma doğru olan çukurluk var onu da NARS Radiant Creamy ışık dolgusu efekti vererek ortadan kaldırdı .. 

Nars ve Sephora Mağazalarından , Online olarak da Makyaj Trendi sitesinden satın alabilirsiniz.. 

Fiyat : 80 TL


Hiç yorum yok: