20 Mart 2015 Cuma

Benefit TOTAL MOISTURE Nemlendirici / Kuru ve Normal Ciltler İçin


TOTAL MOISTURE cilde anında nem kazandıran LVMH'ın Benefit için özel formüle ettirdiği içerisinde tri-radiance kompleksi sayesinde cildin nemi uzun süre hapsetmesini sağlıyor .. 
Benim cildim geçen seneye kadar yağlı bir ciltti şimdi ise zaman zaman kuru , zaman zaman normal cilde dönüyor zivanadan çıkmış bir halde.. Özellikle mevsim geçişlerinde cildim de kuruyup pullanma yaşıyorum .. Sadece regl dönemlerimde 2-3 gün yağlanma oluyor onun dışında yine kuru veya normal olarak devam ediyor.. 

Cam kavanozda şirin bir ambalajı var .. Koruma kapağı sayesinde de ürünün hem bakteriye karşı korunmasını hem de havayla temasını tamamen kesiyor.
İçeriğinde doğal bitki squalen ve mango yağı var .. 

Kuru ciltler için oldukça ideal bir nemlendirici .. Cildi anında aydınlatıyor ve nemi hapsederek cildin kuruluğunu ortadan kaldırıyor.. Su bazlı olmasına rağmen oldukça yoğun.. 
Daha önce yazısını yazdığım IT'S POTENT! Göz kremiyle beraber kullanıyorum .. Dediğim gibi sadece regl dönemlerimde kullanmıyorum çünkü o dönem cildim yağlı oluyor.. O yüzden yağlı ciltlerin uzak durması gereken bir nemlendirici.. Kuru ve Normal ciltler için oldukça ideal ve etkisini hemen görebiliyorsunuz.. 


Oldukça yoğun bir yapısı var .. Cilde uygulandığında da bu yoğunluğu hissediyorusunuz.. Salatalık kokusuna benzer hoş bir kokusu var .. 


Elimin üzerinde ufak bir uygulama yaptığımda verdiği aydınlığı sizlere göstermek istedim.. 
Benim için tek olumsuz yanı anti aging özelliğinin olmayışı onun dışında oldukça başarılı .. Zaten angi aging özelliği olsa fiyatı çok daha yüksek olurdu .. 18 yaşından sonra kuru ve normal cilde sahip herkes rahatlıkla kullanabilir... 

Benefit Cilt Bakım Ürünlerini sadece SEPHORA İSTANBUL İstinyePark , Palladium , Demiroren ve ANKARA Tunali Hilmi de satılıyor .. 

Fiyat : 129 TL

Hiç yorum yok: