17 Mart 2015 Salı

Benefit IT'S POTENT! ile Parıldayan Gözlere MERHABA

Benefit B.Rıght Cilt Bakım Serisinde ki göz kremi IT'S POTENT! . Son dönemlerde göz çevremin kuruluğundan ve uykusuzluğumdan dolayı kaynaklanan halkalarından şikayetçiydim .. 2 aydır IT'S POTENT!'i kullanıyorum.. 
İlk kullandığım anda göz çevreme nem depoladığını hissettim.. Verdiği nem uzun süre etkisini sürdürüyor ve daha aydınlık olmasını sağlıyor .. 3 hafta sonra göz çevremde ki halkalanmalar gittiğini , elastikiyet ve sıkılık kazandı  ..Cici ambalajlı ürünleri seviyorum .. Cam kavanoz ve mantar görünümlü kapağıyla ''al beni '' diyor.. Kapağı açtıktan sonra koruyucu bir kapakla daha karşılaşıyoruz.. Cilt bakım ürünlerinde bu olayı seviyorum.. Çünkü ürünün havayla temasını tamamen kesiyor bu da daha güven verici oluyor.. 

Dediğim gibi ben 2 aydır kullanıyorum kavanozu yarıladım .. Ve uzun süredir ciddi anlamda memnun kaldığım göz kremlerinden biri oldu .. Bu kadar başarılı olacağını tahmin etmemiştim açıkcası ..Uyguladığımda sanki göz çevreme serin sudan çıkmış bir bez koymuşum gibi bir his veriyor.. 


İçeriğinde ; Burnet özlü formül sayesinde göz çevresini yatıştırıyor , Elma özleri ile kolojen üretimini sağlıyor , Lakuvat özleri serbest radikallere karşı koruyor.Peptid kompleks ile elastikiyet ve sıkılık kazandırıp , Sodyum Hyaluronat sayesinde de ihtiyaç olunan neme kavuşturuyor.. Göz çevresinde ki koyu halka ve ince çizgileri tedavi ederken yaşlılık belirtilerine karşı koruma sağlıyor.. Çok koyu göz halkalarını da geçirdiğini söylüyor fakat bende çok koyu halka olmadığı için o özelliğini tespit edemedim ama az olan halkalarım gitti .. 
Sarımtrak bir rengi var bir nevi corrector gibi ilk sürdüğünüzde göz çevrenizi aydınlatıyor ben makyaj yapmadan hemen önce uyguluyorum ve artı bir ürün kullanmama gerek kalmıyor.. Sonrasında ince bir göz kapatıcı uyguluyorum.. 

Fiyatı işlevlerine göre bence gayet yerinde ve uygun ..Bu ürüne puan vermem gerekirse 10/10 geçerim :) 


Benefit Cilt Bakım Ürünlerini sadece SEPHORA İSTANBUL İstinyePark , Palladium , Demiroren ve ANKARA Tunali Hilmi de satılıyor .. 

Fiyat : 119 TL

Hiç yorum yok: