31 Mart 2015 Salı

15 Saat Kalıcı Fondöten / SMASHBOX STUDIO SKIN

Makyaj severlerin ve günlük makyaj yapmak zorunda kalanlar için en önemli unsur cilt makyajının saatlerce parçalanmadan ve dağılmadan kalmasıdır .. SMASHBOX Studio Skin Fondöten bu sorunu ortadan kaldırıyor.. Ne zaman kullansam aynı ilk sürdüğüm gibi hiç dağılmadan yüzümde duruyor.. 
Şu sıralar cildimde çok fazla sorun olmasa da özellikle bugünlerde bir anda patlayabiliyor ve o zaman aynada bile yüzüme bakmak istemiyorum.. Hem kapatıcılığı hem de yüzümde saatlerce dağılmadan kalıcı olması , aynı zaman da fotoğraflarda cildimin çok iyi çıkması ''işte budur'' dediğim fondötelerden biri olmasını sağladı .. 

Benim kullandığım 1.1 olan en açık rengi .. 

Yapı olarak Estee Lauder Double Wear Fondötene benzetiyorum .. Uygularken anında dağıtmanız gerekiyor.. Yoksa anında sabitlendiği için zor durumda kalabilirsiniz.. Fırça ,El ve Nemli süngerle denedim en iyi olanı nemli sünger ile uygulanması .. 

Gün içerisinde parlama olmaz değil oluyor bunu da sabitleyici pudra ile gideriyorum.. 


Uygulamadan önce baz olarak SMASHBOX  PHOTO FINISH ile uyguluyorum .. Hatta yazısını şurda yazmıştım Tıklayınız..  Böylelikle cildimde kadifemsi bir duruş sağlıyor.. 
Kuru ciltlere önerebileceğim bir fondöten değil .. Ancak yoğun nemlendirildikten sonra uygulayabilirler.. 


11 Renk skalasını sahip .. Ter ve Neme dayanıklı özelliğe sahip olduğunu da kanıtladı .. 


Fiyat olarak da yurt dışı ile aynı oluyor.. Yurt dışı satış fiyatı : 42 USD

Sevil , Tekin Acar Cosmetics , Douglas Mağazalarından temin edebilirsiniz.. 

Fiyat : 105 TL

Hiç yorum yok: