20 Şubat 2015 Cuma

Yağlı Ciltler İçin / CYRENE Papatya ve Çay Özlü Tonik

Cildimin zamansız reaksiyon verdiğini her defasında dile getiriyorum .. Aslında benim cildim son derece yağlı bir ciltti , 3 senedir zaman zaman kuru , karma ve normal olarak dönem dönem değişiklikler gösterdi , hem hava şartlarından hem de kullandığım ürünlerle alakalı olarak .. 
Cildim de özellikle T bölgesinde ki yağ ve sebum fazlalılığını kontrol altına almak istediğim dönemlerde içerisinde alkol bulunan toniklere yöneldim.. Daha önce CYRENE ALOE VERA Yüz Bakım Toniğini denemiş ve yazmıştım .. Şimdi de Papatya ve Çay Özlü Toniğini denedim ;Özellikle makyaj öncesi temiz cildime uygulayarak cildimde matlık olmasını sağladı..Aloe Vera Yüz Bakım toniği gibi kokusu hiç yok ya da Clinique 3-4 numara toniğin içinde bulunan Alkol gibi kapağını açar açmaz sizi karşılayan o keskin koku hiç yok .. Bu konu da rahat ettim ..


Papatya ve Çay Özlü olmasından dolayı cildimi anında yatıştırdı uzun süre kullanım sonucu ciltteki Sebum ve Yağı düzenleyerek sivilce oluşumu engelliyor.. Dediğim gibi içinde ki Alkol sizi korkutmasın ,alkol miktarı önemlidir yüksek alkol kullanımında ciltte tahriş ve gözeneklerin açılmasına neden olabilirsiniz bu doğru ama az miktarda bulunan alkol ciltteki sivilceleri kurutarak yenilerini engeller ve derinlemesine temizler , karma/yağlı ciltler için dozunda olan Alkol kurtarıcı bir maddedir.. 
İçerisinde bulunan Salisilik Asit sayesinde de cildin pH dengesini sağlıyor... 

Bu ürüne Cyrene Online sitesinden sahip olabilirsiniz.. 
Fiyat :29 TL


Hiç yorum yok: