10 Şubat 2015 Salı

SMASHBOX BROW TECH Kaş Farı İncelemesi


Yüzde ki en önemli yerlerden biridir kaşlar ..Bir kaş değişikliği ile tamamen ifademizi değiştirebiliriz.. Şimdi ki makyaj ürünlerinde de bir sürü kaş boyama kitleri oluyor .. 
Bunlardan biri de SMASHBOX BROW TECH Kaş Farı .. 
 SMASHBOX BROW TECH 5 ayrı rengi mevcut ; Dark Brown , Blonde , Brunette , Taupe Soft Brown  , Auburn .. 
Bende ki Brunette rengi aslında orta ve açık kahve rengi farlardan oluşuyor .. 
Eğer ten renginiz açık kumral veya kumralsa önerilen bir renk fakat ben beyaz tenli olarakdan Blonde rengi bana inanılmaz açık geldi o yüzden Brunette renginin açık kahve kısmı benim için en uygunu .. 
Kaşlara farı uyguladıktan sonra hem kalıcılığını arttırmak hem de sabitlemek için içerisinde ki balmumunu uyguluyorum ve böylelikle saatler boyunca kaşlarımdan teki bile kıpırdamıyor ve boyası gitmiyor.. 
Daha önce de bunu belirtmiştim benim kaşlarımla alakalı problemim yok (Her ne kadar belli olmasa da Kalıcı Makyaj var çünkü kih kih ) ama bazen makyajlarım sırasında rengi çok açık geldiği oluyor ve o zaman kaşımı boyamam gerekiyor .. Burda da hafif aralarında açıklık var ve onları düzeltmem gerekiyor.. 

Uygun bir fırçayla kaşımın başlangıç kısmını hafif ;sona doğru yoğun bir uygulama geçiyorum .. Baş tarafı yani burun kısmı olan kısmına çok fazla yüklenmeyin bu size kötü bir görüntü elde ettirir,ortasından sonuna doğru daha yoğun boyayarak uygulamayı bitiriyoruz.. 


En sonunda balmumunu sürerek sabitliyorum kaşı ama ben nedense balmumuyla aram pek iyi değil belki de kaşlarım çok gür olmadığından .. 

SMASHBOX ürünlerini Sevil , Douglas , Sephora ve Tekin Acar Cosmetics Mağazalarından temin edebilirsiniz.. 
Fiyat : 69 TL 

Aslında fiyatı bana yüksek geldi çünkü bu tarz bir ürüne muadil ürünler var..
Ama yurt dışı fiyatıyla karşılaştırırsak eğer 26 USD (SEPHORA SATIŞ FİYATI )  nerdeyse hiç fark koymadan bizim ülkemizde satışa girmiş .. 


Hiç yorum yok: