25 Şubat 2015 Çarşamba

Hassas Ciltler İçin BENEFIT Refined Finish Peeling

Önce ki yazımda Haftalık Cilt Bakım Rutininin Önemini yazmıştım .. Ve ilk olarak peeling ile başlanacağını artık biliyoruz.. Peeling yapılmış bir cilt ölü hücrelerden arındırıldığı için pürüzsüz ve canlı olur .. Hassas ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği Benefit REFINED FINISH Peeling'i inceleyim ;Benefit B.RIGHT Cilt Temizleyicilerinde bulunan enfes koku REFINED FINISH Peelinginde de var ..Ve tabii ambalajın güzelliği :)
İçeriğinde ; Doğal Kil , Mineral ve Şeker bulunuyor .. Hassas Ciltlerin rahatlıkla haftada 2-3 kere kullanabileceği REFINED FINISH ilk kullanımdan itibaren cildi ölü hücrelerden arındırarak pürüzsücleştiriyor.. Orta sertlıkte granüllere sahip .. 
Banyo sonrası ya da Yüz Saunasından sonra avucunuza fındık büyüklüğünde koyup yüzünüze eşit miktarda dağıtıyorsunuz , sonrasında 2-3 dakika aşağıdan yukarıya doğru göz çevrenize gelmeyecek şekilde ovalıyorsunuz , dikkat edin çok fazla bastırmayın zaten ürün görevini yapıyor..  Eğer Granüllerinin daha az olmasını istiyorsanız yüzünüze uyguladıktan sonra hafif ıslatın yüzünüzü bu sayede daha az granülle peelinginizi tamamlamış olursunuz .. Ama dediğim gibi içinde ki granül o kadar nazik ki rahatsızlık vermiyor .. Uyguladıktan sonra verdiği aydınlık sayesinde cildinizin derinlemesine temizlenmiş olduğunu hissediyorsunuz... 

Benefit Cilt Bakım Ürünlerini sadece SEPHORA İSTANBUL İstinyePark , Palladium , Demiroren ve ANKARA Tunali Hilmi de satılıyor .. 

Fiyat : 99 TL

Hiç yorum yok: